Marcio Santos Profiel Een nieuw seizoen, een nieuwe jaargang én een nieuwe serie in het Ajax Magazine. Uit reacties van lezers is gebleken dat het actuele voetbalgehalte, gepaard met een mooie actiefoto van een Ajacied een zekere voorkeur geniet. Om aan die wens tegemoet te komen combineert het Ajax Magazine beide elementen in een kort maar krachtig vraag- en antwoordspel met een Ajacied. De man die het spits af bijt is Marcio Santos. De Braziliaan was in de aanvangsperiode in dit seizoen nog niet in de gelegenheid om zich in optima forma op het veld aan het publiek voor te stellen naam: Marcio Roberto dos Santos, kortweg "Marcio Santos" geboren op: 15 september 1969 te Sao Paulo, Brazilië eerste club: Novorizontino andere clubs: Internacional Porto Alegre, Botafogo, Girondins Bordeaux, Fiorentina bij Ajax vanaf: juli 1995 contract tot: juli 1999 aantal interlands: 43 voor Brazilië (7 goals) debuut in nationaal elftal: 1990, Spanje - Brazilië, een vriendschappelijke wedstrijd onder trainer Falcao. We speelden met een compleet nieuw elftal en verloren met 3-0 burgerlijke staat: ongehuwd palmares: kampioen 1991 Rio Grande do Sul, wereldkampioen 1994 met Brazilië mooiste herinnering: wereldkampioen worden met Brazilië op het WK 1994 in de Verrenigde Staten grootste deceptie: verhezen van de finale om het Braziliaans kampioenschap met Botafogo in 1992 moeilijkste tegenstander: George Weah muziekvoorkeur: Samba favoriete kleuren: Agressieve, felle kleuren, zoals oranje lievelingseten: de door mijn moeder bereide fejoada AJAX MAGAZINE OKTOBER 1995

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 75