Altijd eretribune Supersport Het zal niemand ontgaan zijn: Filmnet heeft per 1 augustus een nieuw Nederlands sportkanaal, dat luistert naar de naam Supersport, gelanceerd. Een kanaal dat veelal zal bestaan uit exclusieve reportages van topsport, de meeste live uitgezonden. De PTT-Telecompetitie, de Nederlandse basketbal-, volleybal- en hockeycompetities en spraakmakende internationale evenementen vormen de pijlers van het programma-aanbod. Het Nederlands commentaar daarbij wordt steeds verzorgd door een redactie van ervaren sportjournalisten en co-commentatoren. De verslaggeving van Supersport wordt verzorgd door: Arno Vermeulen, Sierd de Vos, Martin Ruis, Jacob Bergsma, Rik Sentrop, Wilfred Genee, Petra Dorrestijn, Peter Kuyper en Wouter Steiner. De 'kenners' die actief zijn als co-commentatoren zijn onder andere: Wim Kieft (voetbal), Meindert van Veen (basketbal) en Hubert Bedford (American Footbal). Maar ook Johan Cruijff zal vanuit Barcelona regelmatig zijn visie geven op ontwikkelingen in het Nederlandse en internationale voetbal. Supersport draagt het vaderlands voetbal een warm hart toe. De uitzendingen van de PTT-Telecompetitie vormen dan ook een wekelijks hoogtepunt in de programmering van Supersport. Met minimaal zeven camera's, twee commentatoren, een presentator en eigen montagefaciliteiten, wordt direct vanuit het stadion verslag gedaan. De uitzendingen beginnen steeds een half uur voor aanvang met (sfeer)reportages, prognoses en portretten van spelers. In de pauze en na afloop worden live interviews en analyses uitgezonden. Kortom met Supersport zit je altijd ere-tribuneü PRESENTATIEGIDS AJAX '95 '96 97

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 95