AMBITIEUZE PLANNEN In de presentatiegids van vorig jaar is door zowel het bestuur als de directie gewezen op de allure van Ajax en ons rotsvaste vertrouwen in de toekomst. Ook wij zijn er zeer trots op dat het getoonde vertrouwen geenszins is beschaamd. Het gevoerde beleid en onze allure leidden in het afgelopen seizoen tot de 25e landstitel en de winst van de European Champions Club Cup, zoals de Europa Cup officieel heet. De lof komt in eerste instantie toe aan de spelers en de technische staf, want zij zijn het die het op het veld hebben waargemaakt. Daarnaast is een woord van dank op zijn plaats aan alle ondersteunende instanties zoals de Gemeente Amsterdam, onze supportervereniging, de ABA en niet in de laatste plaats aan onze sponsors en suppliers. Inmiddels kent ook Europa de ABN-AMRO als sponsor van Ajax en was het niet geweldig om bij de terugkeer uit Wenen op 25 mei met "ons" Martinair toestel het Museumplein te mogen begroeten? Een consistent beleid vormde de basis voor de successen van het afgelopen seizoen, maar datzelfde beleid zal er ook voor moeten waken dat we met beide benen op de grond blijven staan. Het is onze primaire taak ervoor te zorgen dat de huidige successen het fundament van Ajax versterken zodat een stabiele groei van onze vereniging gewaarborgd blijft, natuurlijk met nieuwe successen. heeft kunnen vernemen, hebben de Ajax-fans in groten getale ingeschreven voor seizoenkaarten in de Amsterdam Arena en dus zullen we vanaf 1996 elke thuiswedstrijd ruim 50.000 bezoekers welkom heten. Daarnaast zullen wij dit jaar de bouw van het nieuwe, eigen, Ajax- complex realiseren. Een op maat gesneden behuizing waarmee onze vooruitstrevende jeugdopleiding verder uitgebouwd kan worden. Stap voor stap zullen we ook onze "klantensatisfactie" verhogen. Met andere woorden, wij zullen trachten het onze bezoekers zo goed mogelijk naar de zin te maken, ook op het gebied van service en comfort. Het komende seizoen zullen wij middels "Cotass" overgaan tot de verkoop van toegangskaarten. Seizoenkaarthouders, leden van de supportervereniging en clubkaarthouders kunnen dit jaar hun toegangskaarten voor onder andere de Champions League wedstrijden bij de zogenaamde SENS service points kopen. Men hoeft dus niet meer in alle vroegte in de rij te staan voor de kassa's van het Ajax-stadion. Ook buiten het veld zit Ajax dus niet stil en wij zullen met alle inzet de gekozen beleidslijn uitvoeren en bewaken. We zijn er van overtuigd dat dit beleid de enige weg is naar nieuwe successen. Met u zijn wij vol vertrouwen dat deze successen wederom niet lang op zich zullen laten wachten. De genoemde stabiele groei moet zich vertaald zien in een aantal ambitieuze projecten en plannen. Allereerst is daar Amsterdam Arena, de voetbaltempel waar Ajax na dit seizoen zal spelen. Een behuizing die hoort bij de ambitie van Ajax en die past bij zijn toeschouwers. Zoals u uit de media Bob-Jan Hillen commercieel directeur Maarten Oldenhof financieel directeur 8 PRESENTATIEGIDS AJAX '95 '96

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 8