Teamwork Drijfhout/Philipp Bellini Je bent sponsor. Je staat voor kwaliteit. Je kiest voor kwaliteit. Dan kies je voor Ajax. Een logische keuze, je weet dat deze Amsterdamse club onnavolgbaar garant staat voor succes, dynamiek en internationale allure. En dat is nu precies wat wij onze relaties met Engelhard-Clal en Philipp Bellini- horloges aanbieden. Wij zijn dynamisch in de ontwikkeling van nieuwe produkten en nieuwe technologieën. Internationaal behoren we sinds dit jaar tot de grootste edelmetaalconcerns ter wereld. Het Franse edelmetaalbedrijf CLAL, waar Drijfhout sinds 1927 deel van uitmaakt, is op 21 juni 1995 een joint-venture aangegaan met het Amerikaanse bedrijf Engelhard. De eindprodukten van Engelhard-CLAL worden onder meer toegepast in de elektrische en elektronische industrie, de ruimtevaart- en auto-industrie, de sieraden-, fotografische-, tandtechnische- en medische industrie. Speciaal voor Ajax heeft Drijfhout een collectie sieraden en horloges ontworpen. Verwachtingsvol beginnen we dit nieuwe seizoen. En met ons allen, dat zijn zo'n 130 medewerkers, die werkzaam zijn bij Drijfhout te Amsterdam-Zuidoost, genieten we elke dag even vanaf onze werkplek van het uitzicht op het nieuwe stadion en dromen we af en toe een beetje weg... over nieuwe kansen en successen, want Ajax Drijfhout Philipp Bellini, dat is onmiskenbaar een gouden combinatie. 'Act as a leader, think as a challenger', is het motto van de nieuwe onderneming. Flexibiliteit, teamwork en communicatie is het geheim van ons succes. Zonder teamwork ben je nergens. Alleen met 100% inzet van je gehele team bereik je topprestaties. En dat is zowel Ajax als Drijfhout dit jaar gelukt. Ajax sloot een gouden droomjaar af met het behalen van het Nederlands Kampioenschap en de Champions League. Drijfhout behaalde haar ISO-9002 certificaat, hetgeen een internationale erkenning inhoudt van de kwaliteit, die Drijfhout levert. PRESENTATIEGIDS AJAX '95 '96 91

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 89