Trendsetters Umbro In de vorige presentatiegids refereerden wij aan het feit, dat Umbro een zeer succesvol seizoen had gehad. Wereldkampioen Brazilië had, gekleed in ons tenue, de wereldtitel tijdens het W.K. in de V.S. veroverd en Ajax was, eveneens in een Umbro-outfit, kampioen van Nederland geworden. Niemand kon op dat moment vermoeden, dat het seizoen 1994- 1995 voor ons nog succesvoller zou worden. Velez Sarsfield uit Argentinië werd in Tokyo wereldkampioen voor clubteams door AC Milan te verslaan en Ajax veroverde eveneens ten koste van AC Milan in Wenen de Champions League. Dat gevoegd bij de nog vele andere door Umbro gesponsorde teams behaalde successen maakt van ons een zeer tevreden firma. Umbro dat zichzelf ten doel heeft gesteld in 2002 het grootste voetbalmerk ter wereld te zijn, heeft met Brazilië en Velez Sarsfield twee mondiale lijstaanvoerders in huis. En misschien komt Ajax daar binnenkort ook nog bij! Na het winnen van de Champions League strijdt Ajax dit seizoen maar liefst op vijf fronten. Uiteraard staan de PTT-Telecompetitie en de bekerstrijd om de Amstel Cup centraal, maar publicitair gezien is de Champions League, de strijd om de Supercup en de Wereldbekerwedstrijd in Tokyo minstens zo belangrijk. hebben en dat het E.K. van 1996 in Engeland, waarvan wij een van de hoofdsponsors zijn, een groot succes wordt. Hopelijk is ook het Nederlands Elftal aanwezig op het komende E.K. en treedt Ajax in de voetsporen van Brazilië en Velez Sarsfield. De sterkste van de wereld dat willen Ajax en Umbro zijn. Top zoekt top!! Umbro is onder meer sponsor van de volgende teams: Landenteams: Clubteams: In Nederland: Louis van Gaal, die overigens een privé sponsorcontract met Umbro heeft, zei reeds voor het afgelopen seizoen, dat hij niet zou weten, waarom Ajax de Champions League niet zou kunnen winnen. Hij heeft gelijk gekregen. Ajax was in Nederland en in Europa het sterkste team tijdens het afgelopen seizoen. Hopelijk is dat ook dit seizoen weer het geval, maar hoe dan ook zal Ajax ook nu weer veel van zich laten horen en zien. Uiteraard zal Ajax weer door ons gekleed worden. De hele lijn is aangepast. Het Thuisshirt is slechts in detail veranderd, maar het Uittenue en de rest van het zeer uitgebreide kledingpakket is totaal veranderd. Ajax is niet alleen trendsetter op voetbalgebied, maar dankzij Umbro ook trendsetter op voetbalmodegebied. Dit seizoen staat voor Ajax in het teken van de vele te behalen titels. Voor Umbro is het belangrijk succesvol te zijn met de vele clubs, landenteams en individuele sporters, die wij onder contract Bolivia Velez Sarsfield (Argentinië) Ajax Brazilië Royal Antwerp (België) Eindhoven Chili Flamengo (Brazilië) Sparta China Ferencvaros (Hongarije) Telstar Colombia Inter Milan (Italië) Veendam Engeland Lazio Roma (Italië) Vitesse Ierland Deportiva de la Coruna (Spanje) V.V.V. Schotland Sevilla (Spanje) Wales Galatasaray (Turkije) Dynamo Kiev (Oekraïne) Chelsea (Engeland) Everton (Engeland) Manchester United (Engeland) Nottingham Forest (Engeland) Aberdeen (Schotland) Celtic Glasgow (Schotland) en bijna alle scheids- en grensrechters in het Betaalde Voetbal. PRF?FNT4TIFr.m<: AJAX 'q<5 '<Jfi

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 83