Passende karakters ML Martinair Het witte shirt met de rode baan is in de wereld vol voetballiefhebbers synoniem aan Ajax. Een club die zijn naam heeft gevestigd met avontuurlijk, aanvallend en dynamisch voetbal. In de luchtvaart worden de rood-witte kleuren letterlijk en figuurlijk met verve hoog gehouden door Martinair. Het bedrijf is momenteel een van de grootste chartermaatschappijen van de wereld. Al meer dan vijftien jaar hebben Ajax en Martinair een zeer innige band. President-directeur Schroder is Ajax destijds als supporter gaan steunen, puur uit persoonlijke interesse. Dat de relatie nog immer zo close is, zal niemand echt verbazen. De karakters passen gewoon bij elkaar. De stijl, snelheid en handelingstempo van Ajax staat Martinair aan. Ook Martinair wordt geroemd om zijn dynamiek en flexibiliteit: Wanneer iemand Martinair vandaag opbelt voor een vlucht, moet hij vandaag ook kunnen vliegen. Het bedrijf is sinds 1956, toen de voormalige luchtmachtvlieger begon met rondvluchten boven Amsterdam, uitgegroeid tot een mondiale luchtvaartmaatschappij. Het vervoeren van ruim 1 miljoen passagiers per jaar binnen Europa, de Verenigde Staten, het Caribisch gebied en Thailand is overigens niet de enige activiteit van 'the other Dutch airline'. Zo bestaat eenderde van alle Martinair vluchten uit vrachtvluchten naar alle hoeken van de wereld. Door onder andere de reclame bij Ajax bereiken we dat onze naam bekend blijft. Bevestigen we dat wij er zijn. Dochterondernemingen van Martinair houden zich onder meer bezig met de produktie van diepvriesmaaltijden, catering-, partyservices en promotions. De liefde voor Ajax is nog steeds erg groot. We zijn er daarom ook trots op 'official carrier' van Ajax te zijn en de club daar te brengen waar succes te halen valt. PRESENTATIEGIDS AJAX '95 '96 77

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 75