Rinus Michels, aanvalsleider van Ajax maar legendarisch als de trainer van Ajax die de fundamenten legde voor de internationale successen in de jaren zeventig. De eerste Europa Cup is binnen na de gewonnen finale op Wembley tegen Panathinaikos. Daags na de eindstrijd maakte Ajax een rondtoer per rijtuig vanaf het Ajax-stadion door de stad. Juventus-aanvoerder Salvadore en Ajax-captain Johan Cruijff voor de Europa Cup-finale van 1973 in Belgrado. A Een jonge Marco van Basten, het zoveelste talent uit de Ajax-school. Ajax in het begin van de jaren zestig. Staand van links naar rechts: Ron Boomgaard, Theo van Haarlem, Henk Tijm, Ad Visser, Werner Schaaphok, Piet Ouderland, Ton Pronk en Bertus Hoogerman. Zittend: Bennie Muller, Sjaak Swart, Cees Groot, Piet Keizer, Karei Vesters en Peet Petersen. kampioensploeg, staand van links naar rechts: Wim Suurbier, Ton Pronk, Theo van Duivenbode, Frits Soetekouw, Bennie Muller en Gert Bals. Gehurkt: Sjaak Swart, Johan Cruijff, Klaas Nuninga, Henk Groot en Piet Keizer. Ajax in het kampioensseizoen 1984-1985 met op de achterste rij van links naar rechts: Frank Rijkaard, Keje Molenaar, Sjaak Storm, Jan Mölby en Marco van Basten. Midden: Rob Nolet (fysiotherapeut), Cees Koppelaar (looptrainer), Tonnie Bruins Slot (assistent-trainer), Johnny van 't Schip, Ronald Koeman, Hans Galjé, Peter Boeve Sonny Silooy, Aad de Mos (trainer) en Hassie van Wijk (assistent-trainer). Voor: Gerald Vanenburg, Edo Ophof, Dick Schoenaker, Felix Gasselich en JesDer Olsen.T k Een eerste litbreiding van iet Ajax-stadion n het begin van Ie jaren zeventig.

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 109