Zo'n mooie kampioenscollecti Voor de echte ajax fan met smaak 06-8385 (24 uur per dag) DE le OFFICIËLE KAMPIOENSSCHAAL VAN AJAX Is ze niet mooi? de officiële kampioenscollectie van Ajax! Stuk voor stuk officiële Ajax-artikelen waar je een Ajax fan enorm blij mee kunt maken. Van de officiële kampioensfoto, de cap, sjaal, mammoetvaan, minidress, het Ajax Jaarboek tot het officiële Ajax/Umbro kampioens T-shirt! Met deze cadeaus kun je voor de dag komen! Voor de echte verzamelaars is er dit jaar zelfs een geheel nieuw en uniek Ajax- item: een luxe replica van de kampioensschaal! De unieke kampioensfoto 94/95 Vorig jaar waren ze binnen 4 weken praktisch uitverkocht. Dit jaar geeft Ajax voor de 2e keer in haar geschiedenis de officiële landskampioensfoto 94/95 uit met daarop de 11 mooiste hoogtepunten van het afgelopen seizoen. Je kunt nu al bestellen. Doe je dit, dan ben je niet alleen verzekerd van zo'n unieke kampioens foto, je krijgt tevens een tweede setje kampioenskaarten gratis. Er worden maar 3500 exemplaren uitgegeven. Om deze beperkte oplage te garanderen zijn de foto's genummerd en voorzien van een certificaat van echtheid met daarop actief oto's van alle Ajax spelers. Vul de bestelbon op de volgende pagina in of bel: Philipp Bellini introduceert: Voor het eerst in de geschiedenis van het betaalde voetbal geeft Ajax- sponsor Philipp Bellini in samenwer king met Ajax en de KNVB een unie ke replica van de kampioensschaal uit. In een zeer beperkte oplage van 1500 exemplaren. Een Ajax collec tors item dat later zeker geld waard gaat worden! De replica is vervaar digd uit het luxe edeltin waar de ori ginele kampioensschaal ook van is gemaakt. Met een doorsnee van 250 mm (de helft zo groot als de origine le schaal) een opvallende verschij ning. De luxe replica kost 199,-

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 6