3. 3. Bijzonderheden Peter van Vossen neemt plaats op de bank met een beschermend manchet om zijn linkerhand. In een vriendschappelijke wedstrijd van Ajax 2 tegen MyPa brak hij zijn pink. Arbiter Cakar maakt geen bezwaar tegen het verband. Commentaar In München kwam Ajax tegen Bayern München niet verder dan 0 - 0. Op de foto zoekt Clarence Seedorf de weg naar het doel. Bayern München heeft grote personele problemen. Door blessures kan trainer Trapattoni geen beroep doen op Lothar Matthaeus, Jean Pierre Papin, Emil Kostadinov, keeper Oliver Kahn en Marcel Witeczek. Dietmar Frey en keeper Sven Scheuer zitten een schorsing uit. Door de vele afwezigen nemen slechts vier in plaats van vijf wisselspelers plaats op de reservebank. Bij Ajax is Edgar Davids de enige speler die door een blessure ontbreekt. Danny Blind: "Je hoopt vooraf op meer, omdat Bayern momenteel niet de goede vorm heeft. In de tweede helft kwamen wij zelfs even goed weg, toen Bayern aantoonde het vermogen te hebben in een korte periode kansen af te dwingen." Louis van Gaal: "Collectief viel het toch wat tegen. De mensen die voor de meerwaarde moesten zorgen, zaten onvoldoende in de wedstrijd." Woensdag 5 april 1995 Bayern München - Ajax 0-0 Olympia Stadion, München 61.200 Ahmet Cakar Gospodarek; Kuffour, Helmer (88. Grimm), Babbel, Ziege; Hamann, Schupp, Scholl, Nerlinger; Zickler, Sutter. Giovanni Trapattoni Van der Sar; Reiziger, Blind, Rijkaard, Frank de Boer; Ronald de Boer (75. Bogarde), Litmanen, Seedorf; Finidi, Kanu (62. Kluivert), Övermars. Louis van Gaal Scheidsrechter: Bayern München: Trainer: Trainer:

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 56