1. AA Ar. A7 IN F JIJNI 1995 1. Bijzonderheden Eerste wedstrijd in de kwartfinale van de Champions League. De uitslagen van de andere wedstrijden: Milan - Benfica 2-0 Bayern München - IFK Goteborg 0-0 Barcelona - Paris Saint Germain 1-1 De volgende spelers worden door de scheidsrechter met geel bestraft: Andrijasovic en Butorovic van Hajduk en Frank de Boer. Ronald de Boer is vanwege een blessure niet van de partij. Nwankwo Kanu ontbreekt omdat hij verplichtingen met de nationale Olympische ploeg van Nigeria heeft. Hajduk-keeper Tonci Gabric, die in een vriendschappelijke wedstrijd een vinger brak, is tegen de verwachting in toch speelklaar. Hajduk Split heeft tijdens de winsterstop niet minder dan vijf nieuwe (en speel gerechtigde) voetballers aangetrokken: Sead Seferovic, Kazimir Vulic, Darko Jozinovic, Renato Jurcec en Kemal Elkaz. Commentaar Louis van Gaal: "Ik ging er toen de stand lang gelijk bleef van uit dat wjj aan het einde van de wedstrijd alsnog zouden toeslaan. Ik had ze vertelt dat Hajduk dan kracht te kort zou komen. Nu had ik het gevoel dat mijn spelers in de laatste twintig minuten op twee gedachten hinkten. Ze kozen voor het vasthouden van de nul in plaats van op jacht te gaan naar die voorsprong." Woensdag 1 maart 1995 Hajduk Split - Ajax 0 0 Poljud-stadion, Split 45.000 Ryszard Wojcik Gabric; Butorovic, Vulic (46. Vuica), Stimac, Person, Preazenica; Andrijasevic, Pralija, Asanovic; Rapaic, Mornar (70. Seferovic). Ivan Katalinic Van der Sar; Reiziger, Blind, Rijkaard, Frank de Boer; Seedorf, Litmanen, Davids; Finidi, Kluivert (77. Bogarde), Overmars (58. Van Vossen). Louis van Gaal Scheidsrechter: Hajduk Split: Trainer: Ajax: Trainer: Winston Bogarde in duel met rechterverdediger Butorovic van Hajduk tijdens de in Split gespeelde kwartfinalewedstrijd.

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 54