ongeveer vijfenvijftig Ajacieden acte de presénce. Men verzamelt zich in de bestuurskamer voor de borrel. En als na enige uren de maag begint te knorren, verzoekt de voorzitter van de Bordjesclub, Jan Neefjes, het gezelschap zich langzamerhand richting restaurant te begeven waar Maison Van Den Boer als altijd klaar staat om de inwendige mens te versterken. Zoals altijd had het comité van de Bordjesclub weer een paar gasten uitgenodigd. Dit keer waren dat Donald Feldmann en Dolf van Zoest. Ook het voltallige bestuur mocht zich weer verheugen op een uitnodiging van het comité Bordjesclub, terwijl in haar kielzog ook Louis van Gaal en Bob Jan Hillen als "niet-25-jarigen" aanschoven. De avond verliep volgens beproefd model met tussen de dinergangen door de nodige witzige intermezzo's van met name Uri Coronel ("ik had mij voorgenomen dit jaar niet meer als een soort nar voor u op te treden maar ja... mij is toch verzocht... u weet wel, dus nou ja... een paar dan...") en Michael van Praag, die probeerden met rechte en minder rechte grappen elkaar de loef af te steken. Uiteraard tot groot plezier van de aanwezigen die het allemaal in een ontspannen sfeer aanhoorden. Bovendien werd het gezelschap verblijd met prachtig Italiaans gezang als een welkome afwisseling op deze avond. Nog één keer, rond 18 maart 1996, zal de Bordjesclub in de gelegenheid zijn hun reünie in het stadion te houden. Daarna zal ook deze traditie mee verhuizen naar de Amsterdam Arena (Zuid-Oost) want de Bordjesclub zal nooit vergaan... 48 AJAX MAGAZINE JUNI 1995

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 48