De Coca-Cola Haarlem Cup is het grootste en leukste internationale voetbaltoernooi van Nederland. Duizenden spelers en honderden teams uit meer dan 25 verschillende landen zullen in 1995 deelnemen, ledereen kan meedoen, van jeugdteams tot veteranen, jongens- en meisjesjunioren, heren- en damessenioren. Het maakt niet uit of uw team in de competitie uitkomt op professioneel, hoofdklasse- of onderbond-niveau. Er zijn vele categorieën voor alle verschillende niveaus en iedere categorie speelt voor haar eigen Coca-Cola Haarlem Cup. De Coca-Cola Haarlem Cup is de voorbereiding voor uw team op het nieuwe voetbalseizoen. Naast het spelen van een goed en zeer internationaal voetbal toernooi zijn er iedere avond verschillende gezellige nevenactiviteiten, zoals een openingsceremonie met een geweldige show, een fantastisch discofeest, een spannende finaledag in het stadion en (ter afsluiting van een week vol voetbal) een barbecuefeest waaraan bijna alle teams deelnemen.Vanwege het 750-jarig bestaan van de stad Haarlem zullen er in 1995 tijdens de Coca-Cola Haarlem Cup nog meer festiviteiten plaatsvinden dan in de afgelopen 10 edities van het toernooi. Nu al hebben meer dan 50 buitenlandse teams zich ingeschreven voor het toernooi in 1995.Teams uit Engeland, Frankrijk, Spanje, Italië, Zwitserland, Hongarije, Rusland, Roemenië, Zweden, Noorwegen, Finland, Denemarken en Argentinië. Deelname aan de Coca-Cola Haarlem Cup is volledig gratis en voor die teams die in Haarlem willen verblijven, zijn er dankzij de sponsors, voor de gehele periode al accommodatiemogelijkheden voor slechts f 60,- per persoon. Wilt u meer informatie of de gedetailleerde Coca-Cola Haarlem Cup-brochure en het officiële inschrijfformulier, bel dan naar: Expersport Nederland, 023-291 I 55. Fax:023-294520. U kunt ook bellen naar de KNVB-afdeling Haarlem: 023-382844. Fax:023-383264.

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 83