Drukte, stadion en... vandalen Van de voorzitter In deze uitgave van het Ajax Magazine verwacht U natuurlijk één en ander te lezen over de weigering van onze selectie zich voor het Nederlands Elftal beschikbaar te stellen. Daar een en ander reeds met het sectiebestuur is uitgesproken, heeft het geen zin hier verder op in te gaan. Helaas bereiken ons nogal wat klachten van mensen die menen dat ze door Ajax tekort worden gedaan. Het betreft dan meestal aanvragen voor een privé- rondleiding, souvenirs, handtekeningen, kaarten etcetera; terwijl er ook wel eens gewag wordt gemaakt van het feit, dat men geen antwoord krijgt op naar ons gestuurde brieven. Ik wil daar graag het volgende over zeggen: Alle brieven die bij Ajax binnen komen, worden beantwoord. Dat waren er vorig jaar meer dan tienduizend!! Helaas komt het wel eens voor dat een brief tussen wal en schip raakt, maar dat is meer uitzondering dan regel. U dient echter te weten, dat de werkdruk op kantoor enorm is. Wat dacht U wat er allemaal voor komt kijken om de kaartverkoop voor onze Champions League wedstrijden in goede banen te leiden? Neem nu bijvoorbeeld eens de maand maart. Op 8 maart speelden we tegen Feyenoord voor de Amstel Cup. De week daarna was er alweer de thuiswedstrijd tegen Hadjuk Split. Als we van Feyenoord zouden winnen en eerst "thuis" zouden loten, was er op 22 maart de halve finale voor de Amstel Cup. Plaatsen we ons voor de volgende ronde van de Champions League en loten we eveneens eerst "thuis", dan spelen we op 5 april al weer in het Olympisch Stadion en moeten er opnieuw veertigduizend kaartjes naar U toe. AJAX MAGAZINE APRIL 1995

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 56