HAARLEM CUP De Coca-Cola Haarlem Cup is het grootste en leukste internationale voetbaltoernooi van Nederland. Duizenden spelers en honderden teams uit meer dan 25 ver schillende landen zullen in 1995 deelnemen Iedereen kan meedoen, van jeugd- teams t/m veteranen, jongens,- meisjes junioren, heren,- en dames senioren. Ook maakt het niet uit of uw team in de competitie uitkomt op professioneel, hoofdklasse of onderbond niveau. Er zijn vele categorieën voor alle verschillende niveaus en iedere categorie speelt voor zijn eigen Coca-Cola Haarlem Cup. De Coca-Cola Haarlem Cup is DE voorbereiding voor uw team op het nieuwe voetbalseizoen. Naast het spelen van een goed en zeer internationaal voetbaltoernooi zijn er iedere avond verschillende, gezellige neven-aktiviteiten, zoals een openingsceremonie met een geweldige show, een fantastisch discofeest, een spannende finale dag in het stadion en (ter afsluiting van een week vol voetbal) een barbecuefeest waaraan bijna alle teams deelnemen. Vanwege het 750-jarig bestaan van de stad Haarlem zullen er in 1995 tijdens de Coca-Cola Haarlem Cup nog meer festiviteiten plaatsvinden dan in de afgelopen 10 edities van het toernooi. Nu al hebben meer dan 50 buitenlandse teams zich ingeschreven voor het toernooi van 1995. Teams uit: Engeland, Frankrijk, Spanje, Italië, Zwitserland, Hongarijen, Rusland, Roemenië, Zweden, Noorwegen, Finland, Denemarken, Argentinië, Deelname aan de Coca-Cola Haarlem Cup is volledig GRATIS en voor die teams die in Haarlem willen verblijven zijn er dankzij de sponsors al accommodatie moge lijkheden voor slechts FL. 60,- per persoon voor de gehele periode. Voor meer informatie alsmede de gedetailleerde Coca-Cola Haarlem Cup brochure en het officiële inschrijfformulier bel Expersport Nederland 023 - 29 11 55 of fax 023 - 29 45 20 of bel de K.N.V.B. afdeling Haarlem 023 - 38 28 44 of fax 023 - 38 mm

Magazine (1987-2007) | 1995 | | pagina 75