Frits Höhie, de oudste Ajacied Tijdens de rondleiding door het Ajax-stadion geeft Co Adriaanse tekst en uitleg aan staatssecretaris Netelenbos. Foto: Louis van de Vuurst 263 jaar Ajax op één foto vereeuwigd! André Kraan, Jan Potharst en Wim Schoevaart overhandigen namens Ajax een verjaardagsgeschenk aan de jarige Frits Höhie, die met zijn 95 jaar het oudste werkend lid van Ajax is. Foto: Louis van de Vuurst Clubnieuws Op woensdag 12 oktober vierde Frits Höhie zijn 95e verjaardag. Een bijzondere dag voor Frits en zijn familie, maar ook voor Ajax, want Höhie is het oudste werkend lid van de vereniging. Ereleden André Kraan, Jan Potharst en Wim Schoevaart gingen er op uit en brachten Frits Höhie en diens echtgenote een bezoek en boden de jarige namens de club een geschenk aan. Frits is nog steeds fit genoeg om boodschappen te doen en de vitale Ajacied-op-leeftijd is zelfs nog bevoegd om auto te rijden. Reeds 83 jaar is Frits Höhie als werkend lid aan onze vereniging verbonden. Hij voetbalde in de jeugd- en seniorenelftallen en bleef ook na zijn actieve voetbalperiode sterk verbonden met de club. En hoewel het de laatste vijftien jaar niet meer van stadionbezoek komt, volgt Höhie de verrichtingen van zijn club via de krant en de televisie op de voet. Na een gezellig samenzijn met de familie Höhie nam de Ajax-delegatie met een vrolijk "tot over vijf jaar" afscheid van de krasse Ajacied en zijn vrouw. "Als ik er dan nog ben", mompelde Fri :s, maar zijn opmerking werd meteen beantwoord met een duidelijk: "Nee Frits, als wij er dan nog i» zijn! Het bezoek aan het jarige oudste werkend lid van Ajax maakte een warm gevoel van verbondenheid los en maakte tevens duidelijk dat het verenigingsgevoel bij Ajax nog steeds een zeer belangrijke waarde is. Een waarde die in ere moet worden gehouden. André Kraan 70 AJAX MAGAZINE DECEMBER 1994

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 70