(eveneens een ex-Ajacied) gelijk te maken doch zijn goal werd vanwege het aanvallen van onze keeper Edmond Claus afgekeurd. Toch kwam FC Utrecht langszij waarna het alleen Ajax was wat de klok sloeg waarbij Nordin Wooter zich ontpopte als de beste man van het veld. Een hard schot van Clarence Seedorf, twee schoten van Dave van den Berg op de paal en een kopbal van John van den Brom op de lat hield de stand op 1-1. Ajax bleef in het verdere verloop van de wedstrijd het beste spel houden maar verzuimde te scoren. In zo'n situatie gebeurt zoiets dan meestal aan de andere kant. De sluwe Smolarek had bijna succes maar Utrecht zag even later toch kans om op voorsprong te komen. Ajax bleef de betere ploeg maar het kwam ondanks meerdere mogelijkheden niet tot scoren. John van den Brom slaagde er gelukkig in een kwartier voor tijd de gelijkmaker in te koppen (2-2). In de laatste minuut zat er bijna nog meer in toen Nordin Wooter op de solotoer ging en wellicht: dacht "ik heb zoveel goede voorzetten gegeven waar mijn medespelers niets mee deden, ik ga nu maar zelf op pad". Hij passeerde een aantal tegenstanders maar zijn schot vanaf zestien meter vloog net over de lat. Challenge Cup Door het opheffen van de Beloftencompetitie dreigde een flink aantal wedstrijden weg te vallen. Om toch zoveel mogelijk te kunnen voetballen heeft Ajax het "Challenge Toernooi" opgezet. Gedurende het seizoen speelt Ajax tegen verenigingen uit de Hoofdklasse A van de amateurs. De club die het beste resultaat bereikt staat een leuke prijs te wachten. In dit kader speelde ons elftal reeds tegen TONEGIDO (1-1), UW (9-1) en Alphense Boys (4-0). In het laatstgenoemde duel kwamen de doelpunten van Martijn Reuser, Peter van Vossen (2x) en, via een formidabele knal die het net schroeide, van Michel Kreek. Nordin Wooter is een vaste kracht in Ajax 2. Tegen Excelsior, in de zestiende finale van het Amstel Cup-toernooi, was hij wederom één van de gevaarlijkste Ajacieden Fntn: I nnis van rip Viiurst AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1994

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 88