Een nieuw seizoen, een nieuw geluid Van de redactie Foto: Louis van de Vuurst Hoewei er achter de vermelding van de achtste jaargang nr 2 staat, is dit Ajax Magazine in zekere zin het eerste van het seizoen 1994 - 1995. Het voorgaande nummer was immers de speciale uitgave, de presentatiegids. In dit "nieuwe" nummer 2 zal het Ajax-geluid als vanouds- en toch weer nieuw klinken. Traditioneel zijn de bekende onderwerpen, nieuw zijn een aantal details. Net zoals een elftal per seizoen verschilt, zo verschilt ook het Ajax Magazine in misschien niet zo heel veel, maar wel een paar wezenlijke aspecten. En net zoals bij het eerste elftal, het vlaggeschip van de vereniging, zal de redactie trachten wat goed is nog beter te maken en nieuwe uitdagingen met open vizier en met een daadkrachtig, energiek elan aan te gaan. Een elan dat afstraalt van de voorpagina waarop alweer een nieuw Ajax-talent zijn vreugde laat samensmelten met zijn ambitie. De berichten komen uit alle geledingen van de club terwijl de grote blikvanger in deze periode, de Champions League (ook al een nieuw geluid!), een geschreven herinnering oproept aan 25 jaar geleden, toen Ajax en Milan elkaar voor het eerst tegemoettraden. (met dank aan het voetbalmaandblad ELF). Bij gebrek aan vers nieuws uit die afdelingen, vindt u in dit Ajax Magazine nog geen berichten van het jeugd- en zaterdagvoetbalffont. Een zeer interessante uiteenzetting door Directeur Opleidingen Co Adriaanse ondervangt die leemte echter volledig. In het volgende Ajax Magazine, waaraan op dit ogenblik alweer hard gewerkt wordt, zullen de verslagen uit de jeugd- en zaterdagafdeling er weer zijn. Een nieuw seizoen, een nieuw geluid; met dit Ajax Magazine in de hand weet u het zeker; de verse voetbaljaargang 1994-1995 is volledig op de rit! AJAX MAGAZINE SEPTEMBER 1994 5

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 5