Michael van Praag: "Ajax rekent op zijn supporters!" Foto: Louis van de Vuurst tegenval; ik ben tijdens die wedstrijd niet over de hekken geklommen en ik heb geen stenen naar andere supporters gegooid. Kijkje in de keuken Onze Supportersvereniging telt momenteel meer dan 32.000 leden en het gonst in den lande van de activiteiten. Ik zal dit jaar alle rayons een keer bezoeken en ik ben van plan de leden een verder kijkje in de keuken van Ajax te geven en heb een prachtige diapresentatie over het nieuwe stadion voor hen in petto. De data zijn inmiddels bij de diverse rayons bekend, dus houdt u dat even in de gaten. Er zijn dit jaar meer dan 16.000 seizoenkaarten verkocht, zodat De Meer iedere wedstrijd nagenoeg uitverkocht zal zijn. Ook bij de wedsrijden in het Olympisch Stadion lijkt de losse kaartverkoop minder en minder te worden vanwege de grote belangstelling vooraf. In dat kader wil u nog iets mededelen over het Cotass-systeem. Alhoewel er wat vertragingen zijn ontstaan bij de oplevering van de programmatuur met betrekking tot het kooptraject via de Staatsloterijkantoren, gaat Cotass gedurende dit seizoen gewoon van start. Een en ander betekent, dat nu al vaststaat, dat men voor de onderlinge uit- en thuiswedstrijden tegen Feyenoord en PSV uitsluitend een kaartje kan kopen wanneer men in het bezit is van een seizoenkaart of een clubcard. In de loop van het seizoen zullen meerdere clubs onder deze regeling gaan vallen, met als uiteindelijk doel dat alle wedstrijden in de PTT telecompetitie aan het eind van het seizoen hun kaarten via Cotass, en dus de clubcard, verkopen. Wij lichten u uiteraard tijdig over die ontwikkelingen in. Alle leden van de Supportersvereniging hebben automatisch reeds zo'n clubcard, dus de meeste supporters hoeven zich zich over de mogelijkheid tot het verkrijgen van een kaartje geen zorgen te maken. Toekomst... De bouw van ons stadion vordert gestaag. In de maand november zal het hoogste punt worden bereikt. Wat betreft ons jeugd- en amateurcomplex staat vast dat we op Sportpark De Toekomst zullen gaan spelen. Onderhandelingen met de gemeente en andere betrokkenen vinden momenteel plaats. Zodra er meer concrete plannen op tafel liggen, wordt u vanzelfsprekend via het Ajax Magazine uitgebreid geïnformeerd. Tja, lezers en lezeressen, mijn bijdrage lijkt dit keer meer op een mededelingenrubriek, maar zo af en toe is dat onvermijdelijk, zeker bij de aanvang van een nieuw seizoen. Het gaat immers om ons Ajax. Om uw Ajax! Michael van Praag voorzitter J j Y f amterdïm AJAX MAGAZINE SEPTEMBER 1994

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 25