Drijfhout en Zn. Philipp Bellini De spanning stijgt. Nog 5 minuten en de wedstrijd kan beginnen. De Meer is weer tot de nok toe gevuld. Uit volle borst zingen de supporters in de bekende "vakken" het Ajax repertoire. De warming up is net afgerond en we verheugen ons op een avondje aanvallend spectakel. Opeens wordt het gezang overstemd door de mooie stemmen van een aantal dames. Philipp Bellini.....een nieuwe dimensie in tijd Ja, daar is die bekende tune weer. Velen zingen de tune mee. Velen hebben al zo'n prachtig waterdicht horloge gewonnen in het Philipp Bellini Prijzenfestival. Supporters die bij de prijsuitreiking met hun voetbalidool op de foto gingen vergeten dit moment nooit meer. Temeer omdat deze foto in de Kick off wordt afgedrukt. Ook wij vergeten deze momenten nooit meer. Want wij zijn blij! Blij met Ajax en de vaste schare supporters die Ajax met zich mee draagt. We zijn ook trots omdat de club sportief en qua supporters zo een goede tijd doormaakt. We zijn blij dat we mooie produkten als de Ajax-sieraden produceren en via de juwelier distribueren. De meeste echte Ajax-fans hebben al van dit moois in hun bezit. Ook met de naamsbekendheid van Philipp Bellini gaat het goed. In een jaar tijd is de naamsbekendhied maar liefst met 100% toegenomen. Het Zwitserse horlogemerk maakt een gezonde groei door. Ajax is feest! Elke keer weer verheugen wij ons op een heerlijke pot voetbal. Als edelmetaalonderneming op het gebied van juwelen, dentalprodukten, produkten voor de glasindustrie, onderdelen voor pacemakers, affinage etc, zorgen wij goed voor onze relaties. Onze relaties, van wie sommigen voor het eerst in aanraking komen met topvoetbal, maken we echt heel gelukkig door ze mee te nemen naar een wedstrijd. Met een tevreden glimlach op hun gezicht vertellen Theo Keuter en Richard Walraven over het succes van het eerste sponsorjaar. Een bekroning op dit succes is ook zeker de uitgave van de Limited Edition Ajax Chronograph. Van dit unieke horloge zijn er maar 250 per model gemaakt, (nummer 6 is inmiddels in het bezit van Stefan Petterson). Een aantal van deze horloges is nog verkrijgbaar. Wij hopen op een goed seizoen met veel sportiviteit en aanvallend voetbal. Zodat we gezamenlijk ook dit jaar weer voor goud kunnen gaan. PRESENTATIEGIDS AJAX '94 '95

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 91