Roto Smeets: perfection in print Ajax en Roto Smeets horen een beetje bij elkaar. Nu zullen velen dat vinden en zeker onder de sponsors is een aantal collega's, die dat terecht ook kunnen claimen. Maar wanneer Louis van Gaal spreekt over 'met een vleugje Engelse mentaliteit de wereld veroveren' geldt dit, zeker op het gebied van drukwerkprodukten, ook voor Roto Smeets. Gebaseerd op een grote technische vaardigheid, ondersteund door de meest geavanceerde apparatuur, met een tactisch concept steeds aangepast aan wisselende opdrachtgevers en internationale concurrenten, worden door een weerbare ploeg de meest fraaie kwaliteitsprodukten op de Europese mat gelegd. Perfection in Print staat voor de perfecte kwaliteit van onze produkten en dienstverlening, waarmee wij een internationale klantenkring in zeven Europese landen aan ons binden. Gedrukte media als tijdschriften (o.a. Margriet, Libelle, Panorama, Nieuwe Revu, Viva en Playboy, Cosmopolitan en Avenue, maar ook Time, The Economist, Business Week en nog veel meer) rollen elke week perfect op tijd van onze persen om via onze internationale distributie-afdelingen verder te worden verscheept. Daarnaast komt u in ons produktenpakket alle grote radio- en televisiebladen tegen plus de Elsevier, ANWB uitgaven, het Spoorboekje van de Nederlandse Spoorwegen en alle postcode- en telefoonboeken van de PTT. Maar ook catalogi voor postorderhuizen, reisorganisaties en detaillisten uit Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Engeland, Denemarken en Zweden vindt u in grote aantallen bij ons. Hierin passen ook de produkten die wij voor Ajax vervaardigen. Het programmablad Kick Off,het Ajax Magazine, de kalender en posters, het komt allemaal van de persen van de Roto Smeets De Boer groep. Daarnaast ontwikkelen wij gedrukte media die opdrachtgevers helpen een rechtstreekse band met hun klanten op te bouwen respectievelijk te onderhouden. Relatiemedia als Holland Herald, Allerhande, Flying Dutchman, Kern en een reeks van andere titels, worden door de Sponsored Media uitgeverijen van de Roto Smeets groep ontwikkeld en geheel geproduceerd van concept t/m distributie. Ook alle vormen van klein handelsdrukwerk, boeken en boek achtige produkten, promotionele brochures, posters, jaar verslagen e.d. kunnen ondergebracht worden bij de Roto Smeets De Boer groep in de Casparie Plano bedrijven. Met een spreiding van 17 bedrijven over heel Nederland leveren zij zowel lokaal als regionaal gespecialiseerd drukwerk af. Ajax en Roto Smeets zijn beide druk bezig zich blijvend in de top van Europa te nestelen door veel aandacht voor training en opleiding van zowel de huidige als de toekomstige topspelers. De Ajax-school is een begrip. Evenzo is het Roto Smeets College uniek in de internationale grafische wereld en beide creëren zo, naast veel aandacht voor de basistechnieken, het voortdurend zoeken naar nieuwe functioneel creatieve spelpatronen, waardoor fraai ogende effectieve produkten ontstaan. Ajax en Roto Smeets zijn clubs met een winnaarsmentaliteit, die met veel spelvreugde steeds meer tevreden klanten aan zich binden. Roto Smeets Stroombaan 4 1181VX AMSTELVEEN tel: 020 5473547 fax: 020 5473559 PRESENTATIEGIDS AJAX 94/ 95 87

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 87