Opel Ajaxr het beste één-tweetje! 1994 is wel een heel bijzonder jaar voor Opel en Ajax geworden, met alleen maar hoogtepunten. Het begon al direkt in januari, toen wij het heuglijk feit mochten vieren, dat Opel in Nederland onafgebroken 25 jaar lang de ranglijst heeft aangevoerd van de meest gekochte automerken in Nederland. En we zijn van plan dat voorlopig zo te houden. Daarna begon de jacht op het landskampioenschap voetbal zich duidelijk in het voordeel van Ajax te ontwikkelen. En die zege werd dan ook uiteindelijk met grote overmacht aan de zegekar van Ajax gebonden. Niet met de hakken over de sloot, maar met sprankelend voetbal. Als sponsor is Opel uiteraard zeer verheugd, dat de Ajacieden zich de besten in Nederland toonden. Met als gevolg natuurlijk dat Europa wacht: de Champions League. Deze toch nog jonge competitie is door de gewijzigde opzet een enorme uitdaging voor Ajax en het Nederlandse voetbal. Europa is op het hoogste niveau te lang verstoken gebleven van het soort voetbal dat Ajax op de grasmat pleegt neer te leggen. Een uitdaging voor de voetballers en trainersstaf van Ajax om hun visie over de landsgrenzen uit te dagen. Uiteraard werd het succes van Ajax weerspiegeld in de selectie van het Nederlands elftal, dat zijn opwachting maakte in Amerika voor het WK. Een bewijs dat de mannen van Ajax aan de top in Nederland staan. Dat staat Opel ook, maar dan in de autobranche. Met duidelijke overeenkomsten. Dynamische uitstraling, een duidelijke toekomstvisie en een voortdurende vernieuwing en verjonging. Wij kijken, samen met onze contractpartners Leaseconcept en Merel NV, uit naar dit nieuwe voetbalseizoen. Leaseconcept, dat verantwoordelijk is voor het bedrijfskundig beheer van alle Ajax Opeis en Merel NV, de Amsterdamse Opel-dealer, verantwoordelijk voor de levering en het onderhoud van de auto's. Wij kijken terug op een uiterst plezierige samenwerking met Ajax en zijn dan ook verheugd dat de start van het nieuwe seizoen tevens het begin is van een nieuwe sponsorovereenkomst. Wij wensen het bestuur, de technische staf en de spelers van Ajax een uiterst succesvol 1994/1995 toe. Wij hebben al vele verhalen gehoord over die beker met de grote oren. Hoe zou het zijn om die eens van dichtbij te zien? Wellicht! Herman van den Adel Manager Public Affairs Opel Nederland BV PRESENTATIEGIDS AJAX '94 '95

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 79