Nöööit meer in te halen ii Supportersvereniging i Deze kreet stond op een autosticker die aan de leden werd verstuurd bij het bereiken van het 20.000e lid. De tekst op de sticker heeft meerdere betekenissen. Op het moment van uitgifte wilden we heel Nederland laten weten dat we de grootste supportersvereniging van Nederland zijn. Maar de kreet heeft ook gevolgen gehad voor het beleid van onze vereniging. Meer dan ooit zijn we ons bewust dat we met alles beter voor de dag moeten komen om de voorsprong op Feijenoord te behouden en de leden waar voor hun contributiegeld te bieden. Waar staan we? Het aantal is inmiddels opgelopen tot boven de 27.500 leden. We verwachten dat we gedurende het seizoen het ledental kunnen uitbreiden tot tussen de 30.000 en 32.500. De leden ontvangen een grote stroom van informatie. Acht keer per jaar het Ajax Magazine en zes keer per jaar Ajax LIFE, het supportersblad voor en door de leden. Belangrijk voor onze vereniging is de regiostructuur. Nederland is ingedeeld in 27 regio's. Elke regio heeft een regioteam bestaande uit een regiovertegenwoordiger, regioassistent en regiovrijwilligers. De regio teams zijn verantwoordelijk voor het organiseren van regionale activiteiten voor de leden en het verzorgen van busreizen Nieuwe activiteiten Continue wordt gewerkt aan het uitbouwen van bestaande activiteiten en het bedenken van nieuwe landelijke- en regionale activiteiten. Ook dit seizoen zullen we weer enkele spraakmakende activiteiten organiseren. Wat kunt u o.a. van ons verwachten? Exclusieve handtekeningendag Aan het begin van het seizoen worden de leden in de gelegenheid gesteld om kennis te maken met de voltallige selectie en handtekeningen te vergaren. Deze vindt Rondleidingen Voor groepen van leden uit de regio's gaan we rondleidingen verzorgen. Op het programma staat een rondleiding door de catacomben van het stadion "De Meer" en een bezoek aan het nieuwe, in aanbouw zijnde, stadion in Amsterdam Zuid-Oost. Aan het einde van het programma ontvangt u een speciaal Ajax Promotiepak ket. De kosten per persoon bedragen 10,- Groepen van leden kunnen telefonisch reserveren bij Nick Pover. Telefonisch bereikbaar op werkdagen tussen 10.00 uur en 15.00 uur: 020-6947126. naar thuiswedstrijden. Met name door deze regio-activiteiten moet er een band ontstaan tussen Ajax-fans onderling. een keer per jaar plaats. In het seizoen '94/'95 is het op maandag 22 augustus in de Jaap Edenhal te Amsterdam. 166 PRESENTATIEGIDS AJAX '94 '95

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 166