Vakantierust Van de redaktie Foto: Louis van de Vuurst Even uitblazen, even bijkomen, even tijd voor wat andere zaken dan Ajax. Die sfeer ademt de periode waarin u dit Ajax Magazine ontvangt. De rust is slechts betrekkelijk. Want het voetbal houdt nooit echt op. Ook niet voor Ajax dat zeven van zijn spelers in de Verenigde Staten weet. Bovendien wordt er achter de schermen hard gewerkt aan de voorbereiding op het volgende voetbaljaar. Daar wordt veel van verwacht. Voorzitter Michael van Praag meldt verderop in dit Magazine daar veel te vertrouwen in te hebben. Zoals hij helemaal de toekomst zeer zonnig tegemoet ziet al waarschuwt hij beide benen stevig op de grond te houden. Ajax maakt zich ondermeer op voor de Champions League, een nieuwe en uitermate interessante uitdaging. De kampioenen van Europa mogen er zijn: Manchester United, Milan, Bayern München, Anderlecht, Barcelona en Glasgow Rangers, om er een paar te noemen. De room van voetballend Europa. Behalve Ajax 1 vierden nog meer teams uit de Ajax-familie een kampioensfeest. Daarover wordt u in dit Ajax Magazine geïnformeerd. Daarnaast komt onze periodiek niet onder een oranje-tintje uit. Het wereldkampioenschap houdt velen en ook ons in de ban. De gebroeders Frank en Ronald de Boer horen tot de Ajax-ambassadeurs in de Verenigde Staten, net als het jonge talent Nwankwo Kanu. Rinus Michels is een coryfee die alles van grote toernooien afweet. Zij allen komen aan het woord, omgeven door het feestelijke afscheid van het voorbije seizoen waarmee u kunt genieten van uw welverdiende vakantierust.

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 5