Van de voorzitter Elders in dit Ajax Magazine kunt u lezen over de overige elftallen van onze club en wij mogen ons andermaal verheugen in een groot aantal kampioenen. Onze supportersvereniging groeit als kool, steeds meer mensen willen bij Ajax horen en dat is te merken aan de run op seizoenskaarten voor het nieuwe voetbaljaar. Ook daarvoor is de belangstelling overweldigend. Nieuwe sponsors Mocht ik in het vorige Ajax Magazine de Nederlandse Staatsloterij als nieuwe sponsor van Ajax verwelkomen, nu mag ik dat doen met Price Waterhouse en Film Net, twee bedrijven van formaat die hun naam aan onze club willen verbinden. Bij deze heet ik de nieuwe partners van harte welkom. Het lijkt soms alsof de bomen tot in de hemel groeien, alsof het allemaal niet op kan. Menigeen laat zich door de euforie rond de club meeslepen. Prima natuurlijk, fijn zelfs, maar vanaf deze plaats kan ik toch niet nalaten een waarschuwend woord te laten horen. Juist op dit moment is het namelijk zaak om met beide benen op de grond te blijven staan en de realiteit in het oog te houden. Want hoe was die beroemde uitspraak ook alweer? Juist: aan de top komen is moeilijk, er blijven is nog moeilijker! Waakzaamheid is geboden want de competities worden zwaarder. Anderen doen alles, soms zelfs met behulp van anti-voetbal, om Ajax te kunnen verslaan. De Champions League is een prestigieus toernooi en het bestuur dient op financieel gebied rekening te Een kleine terugblik op het afgelopen seizoen lijkt mij toch wel op zijn plaats. Ons eerste elftal werd glansrijk kampioen, met de meeste punten, de meeste doelpunten voor en de minste tegen. Het komende seizoen horen wij tot de geplaatste clubs in de Champions League en kan Ajax zich opmaken om met de sterksten van Europa in een poule van vier clubs te strijden.

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 46