Op een waterbed van Somé slaapt u zoals uw lichaam dat wil Ook uw lichaam rust uit Uw lichaam heeft geen nachtrust gehad als u 's morgens wakker wordt met een pijnlijke rug of stijve spieren. Op een goed waterbed overkomt u dat niet. Uitgebreide kollektie waterbedden Somé Aqua heeft één van de meest uitgebreide kollekties waterbedden in Nederland. Somé levert bovendien een kompleet pakket. Er is keuze uit diverse systemen, materialen, bed-ombouwen en Europese of Amerikaanse maten. Het thermodek is verkrijgbaar met zowel een dacron als een wollen vulling. Het bovendek is afritsbaar. Wilt u wel eens een waterbed zien en proberen? Dat kan op 1 meer dan 100 verkoop adressen in Nederland. Voor deze adressen kunt u bellen met Somé, telefoon 05280-74023, afdeling Waterbedden. En natuurlijk sturen wij u graag onze schitterende map met dokumentatie- materiaal toe. Uw lichaam wordt namelijk op alle punten volledig ondersteund. Uw benen liggen iets hoger, waardoor een betere bloedcirkulatie optreedt. De matras geeft mee, zodat uw bloedvaten niet worden afgekneld. En u kunt zelf de temperatuur van het water regelen: dus 's zomers ligt u lekker koel en 's winters behaaqliik warm. Voor iedereen betaal bare kwaliteit De hydraulisch gestabili seerde waterbedden van Somé zijn er in verschillende prijs klassen, maar zijn in principe voor iedereen betaalbaar. Het zijn stuk voor stuk hoogwaardige produkten. Dus met 5 jaar garantie en een Kema-gekeurd verwarmingselement. Somé Aqua is aangeslo ten bij de Nederlandse Vereniging van Water bedspecialisten. some Somé Aqua, Postbus 532, 7900 AM Hoogeveen. Tel. 05280-74023. Fax 05280-74936.

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 89