Als het een beetje meezit... Ajax zaterdag Een moment uit de zeer enerverende competitiewedstrijd van Ajax zaterdag 1 tegen Volendam. Na een hectisch duel kon er een 3-2 overwinning op het wedstrijdformulier worden ingevuld. Foto: Louis van de Vuurst Kijkend naar de onderstaande resultaten van ons eerste elftal, kunnen we niet anders dan constateren dat het elftal langzamerhand gaat wennen aan het soort voetbal, dat in de zaterdag eerste klas wordt gespeeld. De hoop blijft gerechtvaardigd, dat de ploeg zich dit jaar in de hoogste klasse kan handhaven. In de onderste regionen zijn de krachtsverschillen zo gering, dat de kans van slagen voor Ajax minstens zo groot is als voor de concurrentie. Maar dan moet het wel een beetje meezitten. Ajax 1 Uit tegen Volendam werd een zeer goede eerste helft gespeeld. De tegenstander had werkelijk niets in de melk te brokkelen en mocht blij zijn, dat de ruststand slechts 0-3 Was. Kennelijk wist Ajax niet met die weelde om te gaan, want de tweede helft werd alsnog bloedstollend. In de eerste 45 minuten waren Omar Tahya en Mare Mulders al met flinke blessures uitgevallen, waardoor er niet meer gewisseld kon worden en omdat Jerry Borrius met een schouderblessure in feite ook niet verder kon speelden wij in feite met tien man. Volendam rook zijn kans en de aanvallen golfden naar het doel van Ajax. Bij een 2-3 stand na twintig minuten vreesde alles wat Ajax was voor een nieuwe nederlaag en dat zou in deze fase van de competitie fataal

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 86