Strijd om de bovenste plaats Ajax 2 door Herman Bosschieter Martijn Reuser is een van de dragende spelers in het elftal van Ajax 2. Foto: Louis van de Vuurst De goede prestaties van het tweede elftal hebben Ajax 2 naar naar de top van de ranglijst gebracht. Er is alle kans op de titel in deze nieuw gevormde Eredivisie voor tweede elftallen. Elftalleider Herman Bosschieter meldt over het wedervaren van zijn jongens in de voorbije weken. In de tweede helft zag een sterker Ajax Patrick Kluivert tot twee keer toe vrij voor goal missen en ook Martijn Reuser faalde voor de keeper. Na afloop was iedereen het er over eens om deze wedstrijd snel te vergeten en mochten we slechts blij zijn met de gedachte tenminste een ronde verder te zijn gekomen in het bekertournooi. We pikken de Ajax 2-draad op in februari, 12 februari om precies te zijn. Ajax wist op die gure zaterdag de bekerwedstrijd in het plaatsje Hem tegen De Vakken met 1-0 te winnen door een doelpunt van Hans van der Haar. Een felle koude, een slecht terrein en drie wedstrijden in vijf dagen zijn waarschijnlijk de belangrijkste oorzaken geweest van het matige spel. Alleen Nwankwo Kanu en Ignacio Tuhuteru kregen redelijke kansen, maar faalden in de afwerking. Competitie In de eerste thuiswedstrijd in 1994 tegen MWkwam Ajax in de vierde minuut door een fantastische goal van Kanu op 1-0. Tot driemaal toe paste hij zijn inmiddels befaamde sleepbeweging toe alvorens met buitenkant rechts de keeper te passeren. <;q

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 82