De 24ste landstitel Van de redaktie Foto: Louis van de Vuurst "We" hebben er even op moeten wachten want op 6 mei 1990 was het voor het laatst dat de landstitel naar Amsterdam werd gehaald. "Dat werd tijd", was de algemene verzuchting. Hoewel er andere titels en trofeeën in de wacht werden gesleept, deed het gemis van het kampioenschap zeer. Nooit was de wens om kampioen te worden zo groot. Het aantal seizoenkaarten brak alle records van voorgaande jaren en de Ajax Supportersvereniging Ajax groeide in hoog tempo naar record grootte. fanatisme bij aan landskampioenschap nummer 24. Met die titel op zak zal Ajax als reeds geplaatste club straks zijn entree maken in de Champions League waar het elftal te maken krijgt met de crème de la crème van Europa. Een nieuwe uitdaging om op dat niveau te laten zien waartoe onze ploeg in staat is. De vreugde over het kampioenschap straalt ook van dit Ajax Magazine af. Dead-lines zijn verschoven en overuren gemaakt om de lezers de triomf via het Ajax Magazine nog eens te laten mee beleven. Er is vanzelfsprekend meer interessants te lezen. Danny Blind is de routinier en Tarik Oulida de belofte die aan het woord komen. Trainer Gerard van der Lem wordt voor het voetlicht gehaald en in de serie oud-Ajacieden doet Gerald Vanenburg zijn zegje. De vaste onderwerpen vanuit de vereniging ontbreken niet en daarbinnen is het gesprek met bestuurslid amateurzaken Hennie Henrichs zeer verhelderend wat betreft de vernieuwde structuur bij de Ajax- opleiding. De kampioenstitel is een beloning voor iedereen. Voor de spelers, de technische staf, de vele Ajax-medewerkers, maar zeker ook voor de duizenden supporters. Ook zij droegen met hun trouw en Alle onderwerpen in het Ajax Magazine zijn deze keer gevat in een speciaal jasje: een kampioensjasje!

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 5