Aaajax is de kampioen! foto's Louis van de Vuurst Op zondag 1 mei werd het werk voltooid. Door een 2-1 overwinning op Heerenveen behaalde de club voor de 24e keer het landskampioenschap. Ajax Magazine kan daar uiteraard niet aan voorbij gaan. In dit speciale kampioenskatern doen we het kampioensfeest nog eens dunnetjes over, waarbij het exclusieve fotowerk van Louis van de Vuurst de leidraad vormt. De kampioensselectie met trainers en begeleiders na afloop van Ajax - Heerenveen. Ajax - Heerenveen vormde de apotheose van een fantastisch seizoen. Een seizoen dat natuurlijk een paar vlekjes kende maar dat over het geheel genomen gekenmerkt werd door bruisend Ajax- voetbal, veel doelpunten en de entree van nieuwe sterren. De landstitel is de voorlopige kroon op het werk van trainer Louis van Gaal. "Voorlopig", omdat een nieuwe uitdaging zich meteen aankondigt: volgend jaar gaat Ajax de Champions League in! Daarin ontmoet het de creme de la creme van Europa, de kampioenen, de allerbesten. Voor het zover is genieten we nog eens van al het moois dat er te zien was op die onvergetelijke dag dat de kampioensdroom uitkwam. Ajax Magazine was erbij, van de wedstrijd in het bomvolle Olympisch Stadion tot aan de uitreiking van De Schaal, van de dolle taferelen in de kleedkamer tot de huldiging op het Leidseplein en van de opening van het feest tot de kleine uurtjes waarin de Ajacieden in intieme kring hun overwinning vierden. A I AV AA A r. A 7 I KI C AACI 1QQ/1

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 55