Edwards werd het 3-1, maar zwak keeperswerk bracht Hollandia weer dichterbij. Eli Louhenapessy zorgde uit een voorzet van Danny Murphy tenslotte voor de 4-2 eindstand. In de winterstop-periode werd succesvol deelgenomen aan het "Maritiem" zaalvoetbaltoernooi in Den Helder. In een fantastische halve finale werd Volendam A 1 naar een kansloze 6-0 nederlaag gespeeld, maar in de finale werd, na een 2- 0 voorsprong, onnodig met 4-3 verloren van Heerenveen A 1. Julien Emanuelson werd tot beste speler van het tournooi gekozen. De eerste competitiewedstrijd na de winterstop was tegen Elinkwijk. In een uitstekend gespeelde ontmoeting, vol strijdlust en elan werden de Zuilenaren naar een regelmatige 7-0 nederlaag gespeeld. Op een zeer zwaar veld was het tempo zeer hoog, met Arno Splinter in de hoofdrol. Verder viel het goede keeperswerk op van Donny van Pinxteren. Arno Splinter maakte drie goals, daartoe ondermeer in staat gesteld door Danny Murphy en Adil Malouk. Er was ook een zeer fraaie goal van Danny Murphy te bewonderen alsmede een fabelachtige solo van Dennis de Haan. Voeg daarbij dat de herstelde Joel Titaley en Julien Emanuelson ook nog scoorden, dan is het duidelijk, dat iedereen een "heerlijke" wedstrijd had beleefd. Complimenten aan de hele ploeg. Teun Bogaard Junioren B2 Tot de winterstop wisten we met de B2 een honderd procent score te realiseren. Dat was erg belangrijk omdat dat elftal graag wil promoveren waardoor we in een sterkere competitie meer weerstand kunnen verwachten. Zoals ieder jaar weer het geval is hebben we na de winterstop moeite om weer in ons ritme te komen. De eerste twee wedstrijden werden wel gewonnen maar waren niet om over naar huis te schrijven. Deels was dat ook wel een beetje te wijten aan de zware velden. Eerst ontmoetten we DTS dat met 6-0 verslagen werd door doelpunten van Wouter Kos (2x), Dennis Melet (2x) en Rob van Ojik (2x). Vervolgens werd de ontmoeting tegen Elinkwijk een 5-0 zege met goals van Wouter Kos (2x), Saresh Soudagar, Salih Yildiz en Barry Dietz. De vijf punten voorsprong op de concurrentie biedt ons goede perspectieven voor de rest van de competitie. Cor van Eijden Junioren C 2 De eerste wedstrijd na de winterstop tegen Voorland Cl was van een zeer laag niveau. Met name de eerste helft was het aanzien niet waard en hoewel het in de tweede helft wat beter ging, bleef het spel matig. Slechts door een benutte strafschop van Erik wisten de jongens een gelijkspel te behalen (1-1). Tegen Fortius Cl zagen we van Ajax-kant een aardige eerste helft met goed verzorgd voetbal, maar ondanks vele kansen was het bij rust slechts 0-1, door een fraai doelpunt van Kevin. In het begin van de tweede helft drong Fortius Ajax terug op eigen helft en dat resulteerde in de gelijkmaker. Daarna werd Ajax weer veel sterker, maar het liet de mooiste kansen liggen, zodat een dik verdiende overwinning helaas uit bleef. Ook niet bepaald één van zijn beste wedstrijden speelde Ajax tegen het matige Roda 23Op een zeer slecht veld was de ruststand van 4-1 een zeer magere afspiegeling van de krachtsverhoudingen. In de tweede helft speelde Jurgen voor het eerst dit seizoen weer mee, na een langdurige blessure. Nu alleen Rory nog en dan is de hele groep weer compleet. De 9-2 einduitslag heeft tenslotte slechts statistische waarde en zegt niets over het vertoonde spel. De doelpunten kwamen van Ruben (3x), Lorenzo (3x), Dave, Erik en Kevin. Willem Stuut Junioren D 2 De eerste wedstrijd in 1994 was voor de Van Wagtendonkbeker en daarin werd Athletico overtuigend met 9-0 verslagen. Voor de competitie speelden we uit tegen Buitenveldert. Daar bleek weer eens dat het veelvuldig trainen en spélen op kunstgras ook nadelige kanten heeft. Op een zwaar veld hadden we het vrij moeilijk, maar door drie goals van Sjaak Lettinga en goed werk van keeper Ivo Peeters behaalden we de overwinning. Thuis tegen Almere zagen we op het kunstgrasveld in de eerste helft een goed spelend Ajax dat ondermeer door twee goals van Rafael van der Voort en Kiran Bechan en een fraaie goal van Maurice Renger bij rust met 7-0 leidde. Na de hervatting zagen we een heel ander (slecht) beeld. Eindstand: 8-1 en meer zeggen we er niet over. Tegen een wat teleurstellend Blauw Wit wisten we op vreemd terrein een regelmatige 5-0 overwinning te boeken. Minpuntje was, dat er weer te slordig met de kansen omgesprongen werd. Sjaak had daar echter geen problemen mee en scoorde maar liefst 4 maal! Ed Lefeber Junioren E 1 Door twee overwinningen in de bekercompetitie doen de E-tjes daarin nog steeds mee. Zo ook in de competitie, waar we ondanks het leeftijdsverschil toch behoorlijk meedoen. We gaan ook steeds beter spelen en mede door het vele trainen, komen er steeds betere en mooiere combinaties op het veld. Een van de betere wedstrijden ging tegen Zeeburgia Dl, dat tot nu toe ongeslagen koploper was. In een goede en sportieve ontmoeting met kansen over en weer werd er met 2-2 gelijkgespeeld. De overige uitslagen zijn: AS '80 D 1 - Ajax E 1 2-1 Bekerwedstrijd: Ajax El- Amstelland D 1 3-2 Ajax El- Buitenboys D 2 15-0 Ajax E 1 - Buitenboys D 1 3-0 Ajax El- Athletico D 1 4-0 Vriendschappelijke wedstrijd: Ajax El- Zeeburgia D 1 2-2 Ajax El- Lunteren Dl 14-0 Henk van Teunenbroek (leider) Patrick Ladru (trainer) 80 AIAV M AT. A7INF APRII 1QQA

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 82