Van de redaktie De toekomst ziet er zonnig uit. De resultaten van het eerste elftal mogen er zijn, er is uitzicht op een prachtig nieuw stadion en sinds 9 februari heeft Ajax de zekerheid dat Louis van Gaal en Gerard van der Lem nog twee jaar aan onze club verbonden blijven. Een prima zaak als we bedenken welke successen onder leiding van de directeur betaald voetbal en zijn assistenten al zijn geboekt en welke uitdagingen nog in het verschiet liggen. Ajax is blij met Louis van Gaal en omgekeerd gaat dat ook op. In een mega- interview met de technisch directeur gaat Ajax Magazine 6 uiteraard in op deze positieve ontwikkeling. Met het vorderen van de competitie wordt de gedachte aan een landskampioenschap steed reëler! De titel die al te lang ontbreekt op het Ajax-palmares en die een plaats in de Champions League oplevert. Een zowel financieel als sportief compleet nieuwe uitdaging. De Champions League betekent dat we ons kunnen meten met de échte top van Europa. Opmerkelijk waren de ontwikkelingen rondom de Clubcard, waarover U door voorzitter Michael van Praag in zijn bijdrage Foto: Louis van de Vuurst wordt geïnformeerd. Een bijzonder interessante ontwikkeling, wat betreft het verloop van voetbalwedstrijden in het algemeen en de verkoop van kaartjes in het bijzonde, en waarmee het woord "risicowedstrijd" kan worden doorgestreept en de heren burgemeesters een zorg minder hebben. Door de prima verrichtingen op het veld neemt de populariteit van onze club nog steeds toe. De supportersvereniging groeit als kool, het aantal seizoenkaarthouders kent z'n maximum en de belangstelling voor de jeugdinstuif overschrijdt alle grenzen. Het positieve licht dat op onze club schijnt, weerspiegelt zich ook in de ontwikkeling van het Ajax Magazine dat zich in steeds grotere oplages mag verheugen. Ook van dit nummer kunnen wij met bescheiden trots stellen dat het zeer lezenswaardig is, met artikelen die een wijd scala beslaan. Van de nostalgie van de legendarische wedstrijd Ajax - Benfica in Parijs tot het flonkerende heden van de C-junioren, van de belevenissen van Peter van Vossen tot een ontmoeting met oud-Ajacied Frank Verlaat. Tijn Middendorp A AV AA A r. A 7 I M F APR II 1QQA

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 7