Jeugdoverzicht In deze jeugdkroniek helaas geen informatie over de eerste elftallen van de B, C, en D jeugd. Mogelijk dat het geringe aantal wedstrijden na de winterstop daar oorzaak van is. De elftalleiders die wel van zich hebben laten horen, tonen zich over het algemeen tevreden al ontbreekt de kritische noot niet. Junioren A1 Ons hoogste juniorenteam heeft in de winterstop met groot succes deelgenomen aan twee buitenlandse zaalvoetbal toernooien. Beide malen werd de eerste prijs behaald. Het weekend voor de kerst waren we aanwezig op het teurnooi te Göttingen (bij Kassei in Duitsland). Ajax was hier de enige buitenlandse ploeg temidden van gerenommeerde Duitse verenigingen als Hamburger SV, Bremen, Eintracht Frankfurt, Hannover '96, FC Kaiserslautern, FC Nürnberg en Bayern München. In de voorronde werd de wedstrijd tegen Wedstrijdbeeld uit het competitieduel van Ajax A1 tegen Volendam. Foto: Louis van de Vuurst FC Kaiserslautern met 5-4 verloren, zodat Ajax tweede werd in de poule. De latere mede-finalist Hannover '96 werd in de tussenronde met liefst 6-0 verslagen. In de kwartfinale werd JSG Schwulme met 13-1 verpletterd en in de halve finale werd het 3-0 tegen Hamburger SV. Ajax dus opnieuw in de finale tegenover Hannover '96. Het werd een schitterende demonstratie, met een 4-1 winst voor Ajax Het publiek was dol-enthousiast over het fantastische aanvallende spel (waaronder ook dat van de keeper) van onze ploeg en iedereen was het er over eens, dat Ajax de terechte winnaar was. Hoe aanvallend Ajax speelde mag blijken f -1

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 79