Wie heeft een sfeervol idee? Van de voorzitter Foto: Louis van de Vuurst Met heel veel genoegen meld ik u, dat wij met Louis van Gaal overeenstemming hebben bereikt over een nieuw tweejarig contract. Wij menen met Louis een bijzonder vakbekwame trainer en directeur in huis te hebben, die, en dat is bijzonder in trainersland, veel oog heeft voor het belang van zijn club op langere termijn, en daar naar zal handelen. Daarnaast heeft Louis als geen ander oog voor wat goed is voor een speler. Die combinatie heeft hem en Ajax al tot grote successen geleid en van zijn inzicht in organisatorisch opzicht plukken wij nu dagelijks de vruchten'. De relatie tussen Louis en het bestuur is optimaal. Ook zijn wij blij, dat Gerard van der Lem zijn kontrakt voor twee jaar heeft verlengd en dat Louis heeft aangegeven zijn technische staf ongewijzigd te zullen laten, waardoor de continuïteit op dat punt voor de komende periode gewaarborgd is. Clubcard De vergadering betaald voetbal is akkoord gegaan met de invoering van de Clubcard per 1 juli aanstaande. Alle clubs uit de PTT Telecompetitie doen mee, terwijl dat voor de clubs uit de Het nieuwe tweejarig contract met Louis van Gaal en Gerard van der Lem is zeer verheugend te noemen. Dat is ook het geval met de komst van de Clubcard en de stichting COTASS, waar het de verkoop van voetbalkaartjes en de veiligheid in de stadions betreft. En de supportersvereniging groeit maar door... Tevens doe ik een oproep aan mensen met heldere ideeën, om iets te bedenken wat net zo sfeervol is als vuurwerk. Dat vuurwerk blijft namelijk echt verboden dus moeten we zoeken naar een mooi alternatief. Eerste Divisie (nog) facultatief is. Het idee van de clubcard is ontwikkeld door Ajax, Feyenoord, PSV en FC Groningen. De uitvoering ervan is ondergebracht in de stichting COTASS dat staat voor Club georiënteerde Toegangs en Authorisatie Systeem voor Stadion. Wat gaat COTASS nu voor U doen? De Clubcard (een seizoenkaart is automatisch Clubcard) stelt U bijvoorbeeld in de gelegenheid bij elk verkooppunt van de Staatsloterij, waar ook in Nederland, een kaartje te kopen voor wedstrijden van iedere bij COTASS aangesloten voetbalclub. Onze supporters in Goes hoeven voortaan niet meer naar Amsterdam te reizen om kaartjes voor wedstrijden te kopen. Mocht diezelfde supporter de wedstrijd FC Groningen-FC Twente willen bijwonen, dan kan hij in zijn eigen woonplaats een kaartje kopen. Het systeem herkent een seizoenkaarthouder en een lid van de supportersvereniging. Dat geeft Ajax de mogelijkheid om hen in de voorverkoop voorrang te verschaffen voor bepaalde wedstrijden. Ook kunnen we inregelen hoeveel kaartjes een Clubcardhouder mag kopen. Voor bezoekers van de tegenpartij is de Clubcard ook een zegen. AJAX MAC.A7INE APRII 1994

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 26