Unieke service van de Ajax Supportersvereniging Ajax Supportersvereniging Als eerste in Nederland is de Ajax Supportersvereniging gestart met het organiseren van busreizen naar thuiswedstrijden van Ajax. Deze vorm van vervoer wil de supportersvereniging niet alleen aanbieden aan haar leden. Ook seizoenkaarthouders kunnen een busplaats reserveren om gemakkelijk en goedkoop de thuiswedstrijden te bezoeken. Opstapplaatsen De organisatie van de Ajax Supportersvereniging is Nederland ingedeeld in een aantal regio's. In elke regio is een regio-team aangesteld met aan het hoofd een regio-vertegenwoordiger. Deze regio-teams houden zich o.a. bezig met het werven van leden, het organiseren van regionale aktiviteiten en het vervoer per bus naar thuis- en uitwedstrijden. Centraal in elke regio is een opstapplaats vastgesteld. Bij voldoende belangstelling vanuit een bepaalde plaats binnen een regio kan de opstapplaats veranderd worden of als nieuw, extra opstappunt fungeren. Met een grote groep kunt u dus tesamen met de Ajax Supportersvereniging uw eigen busreis organiseren. Economy- of businessclass We starten met een normale economyclass touringcar. Een lid van het regio-team reist mee als reisleider en steward. Hiermee voldoen we aan alle voorschriften die worden vastgesteld door de overheid, de KNVB en de clubs. De steward zal bij de eerste busreis inventariseren of regelmatig gebruik zal worden gemaakt van de bus door de passagiers. Tevens zal worden gevraagd of er behoefte is aan bepaalde voorzieningen. Denk bijvoorbeeld aan video aan boord, catering enz. Aan de hand van alle wensen kan een offerte worden aangevraagd bij de busonderneming met wie de supportersvereniging samen werkt. Bij de volgende busreis wordt de prijs per persoon besproken. Na akkoord kan bij elke volgende busreis een bus op maat worden geleverd. U bepaalt dus zelf of u economy- of businessclass reist. Ajax bushalte Met de bus naar Ajax betekent dat u op een comfortabele snelle en gezellige wijze met vrienden, kennissen en andere supporters van Ajax kan reizen. U heeft geen parkeerproblemen. De bus stopt voor het Ajax-stadion bij de speciale bushalte. Na afloop van de wedstrijd staat de bus weer voor u klaar op de Middenweg voor het stadion. Op de terugweg kunt u de wedstrijd nog een keer rustig analyseren met andere fans en mogelijk genieten van een hapje en een drankje. De Ajax Supportersvereniging gaat uiteraard ook naar de uitwedstrijden van Ajax in Nederland. Dit is alleen voor leden van de Supportersvereniging. Centrale opstapplaats in Amsterdam. Bij voldoende interesse kunnen er ook andere opstapplaatsen worden geregeld in de rest van het land. Reserveren Als u een plaats wilt reserveren voor thuiswedstrijden, kunt u bellen met het secretariaat van de Ajax Supportersvereniging. Het telefoonnummer is: 020 - 693 66 02. Voor algemene informatie over busreizen kunt u bellen met de Ajax Supportersvereniging Infolijn: 06- 350.200.01 (ƒ0,75 p/m). Lid worden U kunt uiteraard ook lid worden van de Ajax Supportersvereniging. Als seizoenkaarthouder betaalt u slechts 20,— tot 30 juni 1994. Voor een heel seizoen bedraagt de contributie 35,- -. U profiteert dan ook van de voordelen die worden geboden. Bijvoorbeeld de 10% korting op alle artikelen bij de Fanshop, de mogelijkheid om mee te reizen naar uitwedstrijden en de ontvangst van Ajax LIFE, het nieuwe, officiële supportersblad. Buskermolen Secretaris Ajax Supportersvereniging Opstapplaatsen Prijs Groningen, Leeuwarden, Assen, Venlo, Maastricht, Goes, Terneuzen en Middelburg 32,50 Zwolle, Zevenaar, Arnhem, Eindhoven, Breda en Den Helder 25,— Emmeloord, Apeldoorn, Den Bosch, Rotterdam en Den Haag 20,— Almere en Haarlem 12,50 AIAX MAGAZINE FEBRUARI 1994

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 89