Van de redaktie Naast het sportieve succes van onze club blijft de daadwerkelijke aanvang van de bouw van het nieuwe stadion onze aandacht opeisen. Natuurlijk heeft de overheid (de gemeente Amsterdam) een belangrijke rol in het geheel gespeeld. Burgemeester Ed van Thijn geeft zijn -opmerkelijke visie in dit eerste Ajax Magazine van 1994. Halverwege de competitie zag de uitgangspositie voor ons eerste elftal er voortreffelijk uit. Het is -te- lang geleden dat Ajax zich herfstkampioen mocht noemen; bovendien draait onze club als enige in Nederland nog volop mee in het Europese voetbal en werd de kwartfinale in het nationale Bekertoernooi bereikt. Foto: Louis van de Vuurst Voorzitter van Praag kijkt in zijn presidentiele verslag onder meer terug op de eerste vijfjaar dat het bestuur thans aanzit. Een groot aantal veranderingen en aanpassingen in de totale organisatie heeft Ajax een nationaal en internationaal aansprekend elan gegeven. De bijzondere uitstraling wordt op niet mis te verstane wijze onderstreept door de niet te stuiten aanwas van leden van de Ajax Supportersvereniging. Het gememoreerde Ajax-elan wordt ook door het Ajax Magazine uitgedragen. In dit eerste nummer in 1994 brengt het u opnieuw informatie uit alle rood-witte geledingen, van het jeugdwerk op Voorland naar de gearriveerde sterren, van de dankbare herinneringen uit Frankrijk (Frank Verlaat) naar de stralende toekomstvisie van Finidi. De schaduwen van het aanstaande Wereldkampioenschap voetbal werpen zich reeds vooruit, maar vooralsnog gaat onze aandacht uit naar Ajax en hoe kunnen wij dat beter doen dan via uw Ajax Magazine! Tijn Middendorp

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 5