integer groep Integer; Join our Team. 'SDRDINA ZIJN. "Het is met niets te vergelijken. Als jonge tje van 9 jaar ging ik al naar Ajax. Tussen het publiek staan, de mensen horen reage ren, dat is onvervangbaar. Erbij zijn, het gebeurt nü. Niemand weet wat ons de vol gende seconde staat te wachten, maar we maken het met z'n allen tegelijk mee. We kunnen maar één ding doen, onze helden aanmoedigen. Ik ga vaak mee naar de wedstrijden in het buitenland. Dan wordt dat gevoel van ver bondenheid nog groter, 's Avonds voor de wedstrijd voel je de spanning stijgen. En dan opeens bij de aftrap ontlaadt zich dat, golft het door het stadion. Geen tv-camera kan dat naar de huiskamer brengen. Dat voel je alleen als je erbij bent.. Als je van voetbal houdt, wil je eigenlijk altijd die teamgeest om je heen voelen. Wat dat betreft ben ik een gelukkig mens. Want ook de Integer Groep is een hechte ploeg. Dat komt waarschijnlijk door onze detacheringsformule, waarbij we grote aandacht besteden aan de menselijke kant van het werk. Automatiseren blijft nu eenmaal een inge wikkeld onderwerp en als je elkaar ver keerd begrijpt of elkaar niet ligt, kan je zo'n klus gewoon niet klaren. Nog belang rijker is dat je je opdrachtgever dan niet de rekening laat betalen, maar hem juist onmiddellijk het juiste alternatief biedt. Om die reden hebben wij opdrachten bij bedrijven die behoren tot de top-20 van Nederland en waarvan sommige al meer dan 12 jaar lopen. Ook zijn er bij ons een flink aantal mensen al meer dan 10 jaar in vaste dienst. En dat in dat roerige auto matiseringswereldje! Ik ben trots op onze ruim 150 talenten, van programmeur tot informatica-advi- seur. Op dit moment zit ik al uit te kijken naar ons jaarfeest, voor mij één van de hoogtepunten van het jaar. Wat een team!" Integer Automation bv, Industrieweg 35, 1521 NE Wormerveer, Tel.: 075 - 21 70 71. Fax: 075 - 28 99 400 De 1NTEGER-GROEP is onderdeel van ORDINA-BEHEER N.V.

Magazine (1987-2007) | 1994 | | pagina 36