aanvoerder-in Ajax 1), Wim Prins (ex Ajax-honkbalinternational), Cor Welling (10 jaar lid van de clubavond- en toto/lotto-commissie), Johnny Roeg (oud eerste elftalspeler en lid elftalcommissie), Henk Kareis (tien jaar lang voetbalscheidsrechter op het hoogste niveau met daarbij één interland) en Piet van Deijck, een man over wie een boek zou kunnen worden volgeschreven. De voorzitter beperkte zich tot het memoreren van Van Deijck's tien jaar in het eerste elftal (4 keer kampioen van Nederland, drie jaar lid van de elftalcommissie en vier jaar bestuurslid betaald voetbal en in 1973 benoemd tot lid van verdienste. Na deze opsomming kon de voorzitter er niet onder uit om nog enige anecdotes over Piet van Deijck te vertellen. De twee oudste jubilarissen, Van Deijck (87) en Kareis (86) werden van alle kanten gefeliciteerd met het bereiken van de nieuwe mijlpaal. Nadat de gebruikelijke staatsiefoto was gemaakt, bleef het gezelschap onder het genot van een hapje en een drankje nog een poos bijeen. Een ieder was verheugd clubgenoten uit zijn sportieve periode nog eens te ontmoeten en herinneringen aan vroeger op te halen. Tegen de klok van één uur werd er afscheid genomen, iedere jubilaris een ervaring en een onderscheiding rijker, terwijl de dames werden verrast met een prachtig Ajax- boeket. Tot slot werd onze archivaris Wim Schoevaart door de voorzitter bedankt voor het uitzoeken van de antecedenten van de jubilarissen. Men kon terugkijken op een geslaagde zaterdagochtend en een huldiging in stijl, onze vereniging Ajax waardig. André Kraan Henk Kareis, 70 jaar lid van Ajax, ontvangt uit handen van de voorzitter een tweetal Ajax-kado's. De huldiging van Cor Welling, 60 jaar lid van Ajax. Piet van Deijck, 70 jaar lid, poseert trots met voorzitter Michael van Praag. Michael van Praag reikt Johnny Roeg de gouden Ajax-speld met diamant uit vanwege diens 60-jarig lidmaatschap van de club. De huldiging van Ger van Mourik, 50 jaar lid van Ajax. Wim Prins wordt na zijn huldiging vanwege zijn 60-jarig lidmaatschap gefeliciteerd door Michael van Praag.

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 62