De jubilarissen Clubnieuws Foto's: Louis van de Vuurst Zaterdag 20 november j.l. werden de Ajax-jubilarissen van 1993 gehuldigd. Tijdens de ontvangst en kennismaking in de bestuurskamer richtte voorzitter Michael van Praag het woord tot de jubilarissen en hun respectievelijke echtgenotes. "Bij buitenlandse profvoetbalclubs wordt altijd met verbazing gereageerd op het feit dat Ajax nog steeds een echte vereniging is met ondersteunende en werkende leden en dat de club een groot aantal jeugd en seniorenelftallen heeft. Ook U, hier allen aanwezig, heeft daartoe uw steentje bijgedragen." Aldus Van Praag, die na de inleiding zich persoonlijk wendde tot de jubilarissen. De Ajacieden die hun 25-jarig lidmaatschap vierden kwamen het eerst aan bod, te weten de heren A Th.M. Bouwman en E.P.B. Klokkers, die beiden hun jubileumbord in ontvangst namen. Vervolgens ontving de heer G.P.Paulsen zijn 40-jarig jubileumbord. Hierna was het de beurt aan leden die 50 jaar lid zijn, de heren D.O. Been, H. van Driel, G. van Mourik en H. Visser. Zij kregen het gouden Ajax-insigne opgespeld. Als 60-jarig lid van onze vereniging werden de heren W. Prins, N.M. Roeg en C.A. Welling geëerd met het gouden insigne met briljant. Tenslotte werden P. van Deijck en H. Kareis door de voorzitter verblijd met twee Ajax-kado's vanwege hun zeventig jaren lidmaatschap. Helaas was de heer E.J. Joustra (25 jaar lid) verhinderd. Uiteraard had Michael van Praag voor iedere jubilaris passende woorden van lof over hun levensloop als Ajacied op sportief en/of organisatorisch vlak. Speciale woorden werden gewijd aan Ger van Mourik (342 wedstrijden -acht jaar als De jubilarissen van 1993. Staand van links naar rechts: G. van Mourik, H. van Driel, C.A. Welling, H. Visser, A.Th.M. Bouwman, G.P. Paulsen, E.P.B. Klokkers, W. Prins en D.O. Been. Zittend: N.M. Roeg, P. van Deijck en H. Kareis.

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 61