Fanmail De populariteit van Ajax overschrijdt de lands- en continentsgrenzen. Ook het Ajax Magazine ontvangt regelmatig uit alle windstreken fanmail die bevestigt dat overal Met Ajax in de maxi-cosi Alweer een jonge Ajax-fan. Liggend in de maxi-cosi en al heel zelfverzekerd de wereld inkijkend is hier Niels Roos uit Gel derm al sen. in Nederland en daarbuiten Ajax-harten kloppen. Op deze fanmail-pagina een kleine greep uit de ontvangen post. Het Ajax Magazine houdt zich aanbevolen voor meer fanmail! Met dank aan de heer Bais uit Den Helder plaatsen wij de door hem gemaakte foto uit de wedstrijd Ajax - Lazio, door Ajax met 2-0 gewonnen. Geachte redactie, Hierbij een foto van het Makita-toernooi op zondag 1 augustus j.l. daar ik de heer Louis van de Vuurst niet heb gezien ben ik zo vrij u een eigen gemaakte kiek op te sturen. In ieder geval bedankt voor het verzorgen van het iedere keer zo mooie Ajax Magazine. M. Bais Den Helder Het Ajax-gevoel van Aron van Drie. "Het Ajax-gevoel", "Het Ajax-gevoel", dat was de korte doch niets aan duidelijkheid te wensen overlatende tekst die Gerth van Drie (seizoenkaarthouder Vak H) uit Amersfoort toevoegde aan de foto van de kleine Aron van Drie, op de foto ruim een half jaar jong en inmiddels de één jaar reeds gepasseerd. Een op en top Ajax-fan. AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1993 Hammes, voornaam: Ajax Alweer enige tijd geleden maar leuk genoeg om te plaatsen, ontving het Ajax Magazine deze foto van de zoon van Maurice en Marjo Hammes uit Merum. Het slagersechtpaar kreeg daags na de door Ajax veroverde UEFA Cup een zoon. De beide ouders, fervente voetballiefhebbers, waren zo onder de indruk van de triomf, dat ze hun zoon spontaan de doopnaam "Ajax" meegaven. Een naam die veel belooft voor de toekomst! Best Ajax Magazine, Deze foto wilde ik graag in het Ajax Magazine laten plaatsen want dit was de leukste dag van mijn leven. Met Dan Petersen op de foto. Ik zou het heel leuk vinden wanneer de foto in het Ajax Magazine kwam. Ik ben namelijk een grote fan van Dan Petersen. Cindy Heesterbeek Budel-Schoot fttlit&i kftslnmu turn ulMjc m<

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 92