Van de redaktie Ajax 1ons vlaggeschip, kende een prima competitiestart en bracht de eerste ronde van het Europa Cup-toernooi voor Bekerwinnaars tot een happy end. De nieuwe dubbelslag, tegen Besiktas, is inmiddelds alweer achter de rug. Het tweede elftal, dat voor het eerst uitkomt in een nieuw gevormde Eredivisie, kwam na een moeizaam begin toch tot redelijke uitslagen. De zaterdag 1 had wat aanpassingsproblemen alvorens de verliezen om te zetten in betere resultaten. Met de Ajax-jeugd gaat het allemaal naar wens terwijl de supportersvereniging "Ajax" groeit als kool! In dit Ajax Magazine 3 komen alle geledingen binnen Ajax weer ruimschoots aan bod, met een bijzondere knipoog naar de internationale glans van het eerste elftal, waar vijf nationaliteiten voor een kleurrijke schakering zorgen. De kwalificatie kleurrijk is ook van toepassing op Simon Tahamata, de sympathieke ex-Ajacied die nog steeds in België aktief is en in dit nummer van zijn grote Ajax-liefde blijk geeft. Aron Winter is ook een oude bekende die door Ajax Magazine werd bezocht. In Rome heeft "Wintertje" het uitstekend naar zijn zin. Beter kan het met het eerste zaterdagelftal. In de eerste fase van de competitie had het moeite het niveauverschil tussen de Eerste en de Tweede Klasse te overbruggen. Aanvoerder Renato Dijksterhuis zegt echter in dit Magazine het volste vertrouwen te hebben in een goede afloop. De Ajax-jeugd komt ook ruimschoots aan bod, bijvoorbeeld via de uitgebreide reportage over de jongste der Ajacieden: de E- junioren. Daarnaast is er nieuws te lezen over alle jeugdelftallen. Het bovenstaande is slechts een greep uit de vele onderwerpen die dit Ajax Magazine tot een uitgave maken die een waardige en kleurrijke afspiegeling geeft van de allure van uw en ons Ajax. Tijn Middendorp AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 5