maal oen! Van de voorzitter Natuurlijk ziet de voorzitter van Ajax scherp toe op wat er zich allemaal in het voetbalwereldje afspeelt en helemaal als het onze club betreft. Kritiek mag er zijn maar niet op de manier zoals sommigen zich dat denken te kunnen permitteren. Michael van Praag regeert daar scherp opr ziet ook oneerlijke concurrentie tussen Italië en ons land en vindt het jammer dat Jaques Ruts de voorzittershamer bij PSV neerlegt. Welkom in het nieuwe seizoen. Welkom aan de ouwe getrouwe Ajax-supporters, maar ook aan diegenen die dit jaar voor het eerst een seizoenkaart bij ons hebben aangeschaft. Het bestuur hoopt, dat U veel plezier aan de wedstrijden van Ajax zult beleven. De "Supportersvereniging Ajax" telt momenteel meer dan 8500 leden en dat in minder dan een jaar tijd. Ook U allen heet ik bijzonder hartelijk welkom in de Ajax-gelederen. Lid zijn van de supportersvereniging betekent namelijk dat men er echt bij hoort. Uit de diverse aktiviteiten die zullen worden georganiseerd zal dat ook wel blijken. Welkom natuurlijk ook aan alle nieuwe spelers, in de jeugd, senioren en betaalde sector. Voor wat de laatste groep betreft zijn John van den Brom, Peter van Vossen en Frank Rijkaard in het Nederlandse voetbal overbekende gezichten en we zijn er trots op, dat zij (voor Frank "weer") bij Ajax zijn komen voetballen. A special word of welcome to Finidi George. We all hope, that you will enjoy your playing for Ajax and that you will get used to our AJAX MAGAZINE SEPTEMBER 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 24