Van het bestuur Supportersvereniging Ajax Colofon Colofon Supportersmagazine Eerste jaargang nummer 4, mei 1993 Supportersmagazine verschijnt acht keer per jaar Redactieadres: Postbus 94082 1090 GB Amsterdam Telefoon: 020-6936602 Redactie Supportersmagazine Majanka Keijer, Jeroen Kleijne, Eric Korver, Annerieke Kroeze, Jacqueline Kroeze, Cok Oostveen, Bob Oskam, Nico Smith, Wim Zwaan, Floris Thoolen. Fotografie. Louis van de Vuurst Eindredactie Nico Smith Het eerste jaar van het bestaan van de supportersvereniging zit erop. Het bestuur is blij met het feit dat er meer dan 5600 leden zich via de vereniging hebben verbonden aan Ajax. We hebben het afgelopen jaar vele reacties, suggesties en ideeën mogen ontvangen. Met al deze positieve ideeën en suggesties zijn wij bezig om het inhoudelijke karakter van de vereniging uit te bouwen met nieuwe activiteiten, nog meer voordelen en andere privileges. Om te beginnen starten wij bijvoorbeeld met het introduceren van het gezinslidmaatschap, verder starten wij met een eigen supportersblad en busreizen naar uit en thuiswedstrijden. De eerste activiteit zal 29 juli aanstaande in Amsterdam plaatsvinden. Dit betreft een vrijmarkt, waar onze leden de mogelijkheid hebben om exclusief handtekeningen te bemachtigen van de Ajax-selectie 1993-1994. Daarnaast zal in het nieuwe seizoen de clubcard worden geïntroduceert. Deze clubcard moet men verplicht aanschaffen om in de toekomst toegangskaarten voor de wedstrijden te kunnen kopen. Als lid van de officiële Ajax supportersvereniging ontvangt u automatisch de Ajax supporters clubcard. Dit is zomaar een greep uit de vele nieuwigheden die in het komende seizoen onderdeel zijn van het lidmaatschap van de Supportersvereniging Ajax. Wij hopen ook in de toekomst met al deze initiatieven de band tussen U en Ajax te verstevigen. De Cup voor de fans. Na het veroveren van de KNVB Beker gaven de Ajacieden gehoor aan de wens van de supporters om de Ajax-ploeg op het Leidseplein toe te juichen en beklommen de Ajax-spelers het bordes van de stadsschouwburg en tilden de bokaal omhoog. Tot vreugde van de duizenden fans die al een tijdje hadden staan wachten op hun helden. Foto: Louis van de Vuurst AJAX MAGAZINE JUNI 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 61