Ajax te gast bij Boekhoven Bosch Algemeen directeur Jaap van Ek van Ajax- sponsor Boekhoven Bosch leidt de Ajacieden door het bedrijf. Van links naar rechts zijn mevrouw Van Os, mevrouw van Gaal, Louis van Gaal, Gerard van der Lem en Bob Haarms aandachtige toehoorders. Foto: Louis van de Vuurst Op 15 april j.l. was de complete Ajax- selectie, met dames, trainers en bestuur, op bezoek bij sponsor Boekhoven Bosch in Utrecht. Na een welkomswoord van algemeen directeur J.C. van Ek, nam men een kijkje in het groot grafisch bedrijf. Menigeen was geïmponeerd en verbaasde zich over de snelheid waarmee bij Boekhoven Bosch tijdschriften worden gemaakt. Uiteraard wordt ook het Ajax Magazine bij Boekhoven Bosch gedrukt. Na het bedrijfsbezoek, vertrok men naar Bussum alwaar de sponsor bij de tennisvereniging Bosheim een toernooi had georganiseerd. De gretigheid en slagvaardigheid van de deelnemers was groot. Een arsenaal aan drop-shots, volleys, top-spin ballen en uitgekiende lobs werd uit de kast gehaald in een fanatieke mar sportieve strijd. De volgende tennissers vielen in de prijzen: Dames: 1. Fernanda van Gaal; 2. Ans van Os; 3. Yvonne Blind. Heren: 1. Frank de Boer; 2. Louis van Gaal; 3. Jos Gillebaard (van sponsor Umbro). Alle deelnemers aan het door Boekhoven Bosch georganiseerde tennistoernooi in de hal van tennisvereniging Bosheim in Bussum. De sfeer was uitstekend in Bussum, waar niet alleen de Ajax-spelers en begeleiders zich van hun beste tenniskant lieten zien. Ook hun respectievelijke wederhelften hadden het er voortreffelijk naar hun zin. Foto: Louis van de Vuurst "Jari Litmanen hanteert tijdens het tennistoernooi de dubbele back-hand volley. Foto: Louis van de Vuurst Sportieve elegantie...Yvonne Blind, die als derde in het klassement zou eindigen, is klaar voor de service. Foto: Louis van de Vuurst 74 AJAX MAGAZINE MEI 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 66