Van de redactie miiiminiiiHii^ Het heeft even geduurd, ruim vier jaar, maar uiteindelijk heeft de doorzettingskracht van veel mensen binnen en buiten Ajax gezegevierd. Op 10 maart j.l. kwam het groene licht van de Amsterdamse Gemeenteraad om te starten met de bouw van het nieuwe stadion in Amsterdam Zuid Oost. Ajax zal in 1996 gaan optreden als vaste bespeler van deze multi functionele arena, een schitterende accommodatie met 50.000 overdekte zitplaatsen voorzien van alle comfort Het zal ongetwijfeld even wennen zijn. Echter, iedereen verhuist wel eens in z'n leven en moet dan even acclimatiseren in de nieuwe omgeving. Maar dan zal iedereen zich net zo thuis voelen als nu in de Watergraafsmeer of in het Olympisch Stadion. Het Ajax Magazine zal in U in de toekomst regelmatig op de hoogte houden omtrent de stand van zaken, zodat U langzaam meegroeit naar 22 juni 1996, de datum van oplevering van het stadion. Logischerwijs staat het Ajax Magazine 7 in het teken van het nieuwe stadion. De speciale bijlage in het hart maakt Ajax Magazine 7 tot een echt bewaarnummer. De Kroniek volgt het wel en wee van Ajax in de afgelopen periode, waarin de uitschakeling in het UEFA Cup toernooi en het bereiken van de KNVB Bekerfinale centraal staat. Uiteraard besteedt Ajax Magazine aandacht aan de diverse kampioenschappen van jeugdelftallen en de promotie van de Zaterdag 1 naar de hoogste klasse. Stefan Pettersson komt in de rubriek Karriere 7 aan het woord terwijl de ook Supportersvereniging Ajax zich niet onbetuigd laat. Heden en toekomst verenigen zich in dit Ajax Magazine. Tot Uw genoegen! Tijn Middendorp AJAX MAGAZINE ME11993 5

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 5