18 maart 1993, de verjaardag van Ajax. Sfeerbeelden tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van Ajax' Bordjesclub, op 18 maart j.l. Foto's: Louis van de Vuurst Het werd, zoals immer, een gezellige avond, welke in de bestuurskamer begon. Onder het genot van de nodige drankjes werd het verleden weer opgehaald in vele verhalen die, hoewel al diverse malen verteld, blijven boeien. Maison Van den Boer had in restaurant "Le Bocal" de tafels gedekt en de ruim tachtig aanwezigen konden tegen half negen plaatsnemen. Onze voorzitter Michael van Praag, opnieuw tafelpresident, heette iedereen van harte welkom en speciaal de "gasten" deze avond: Louis van Gaal, Co Adriaanse, Maarten Oldenhof, Gerard Holsheimer en Ickey Waas. Vervolgens werden staande de Bordjesclubleden herdacht, welke het afgelopen jaar waren overleden. Tijdens de onderbrekingen van het diner zorgden Michael van Praag, Uri Coronel en André Kraan weer voor de nieuwste moppen, waarvan behalve de "Oude Knarren" kennelijk ook het bedienend personeel met volle teugen genoot. Tegen het middernachtelijk uur, na een andermaal enorm geslaagde avond, begaf iedereen zich naar huis. Bordjesclubcommissie, opnieuw bedankt voor jullie organisatie en uiteraard hopen we, dat we er volgend jaar weer opnieuw bij mogen zijn. Wim Heisterkamp De Ajax Bordjesclub In groten getale waren ze weer aanwezig, zij die 25 jaar of langer lid zijn van Ajax, op de jaarlijkse bijeenkomst in ons stadion. Bob Bedankt! Op 8 maart jl. vierde de heer B. Haarms zijn 59e verjaardag. De groep oudere supporters, die iedere dag aanwezig zijn bij de training, werden door de heer Haarms persoonlijk uitgenodigd een drankje met hem te gaan drinken. En drankjes en hapjes waren er! Hierbij wil ik, namens iedereen die aanwezig was, Bob heel hartelijk bedanken en nog vele jaren toewensen. Met vriendelijke sportgroet, Jack Uitzinger (donateur) Langs deze weg wil ik alvast iedereen die belangstelling heeft getoond in de periode die ik nu doormaak met mijn blessure daarvoor hartelijk danken en een speciaal woord van dank gaat uit naar de spelers van het derde zaterdagteam voor het fraaie bloemstuk. AAarcel Grootenboer (Zat. 3) 67

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 59