maakten de doelpunten. Einduitslag 1-2. In Rotterdam werd met 4-2 van Sparta gewonnen. In het doel verrichtte Nicky van Aart een aantal goede reddingen, terwijl Paul Reumer, Robert Gehring, Roy van der Mije en Marco van Gulik de goals maakten. Ajax - Volendam was, een week later, weer een topper. Onze ploeg kwam diverse keren goed weg, de betere kansen waren voor Volendam. Ajax kon geen vuist maken en mocht blij zijn met het ene punt (0-0). Teun Bogaard Junioren B 2 Wij dachten het in de wedstrijd tegen WGW BI wel even te klaren maar we kwamen al snel tot het besef, dat het niet altijd zo gaat. Mogelijk lag het aan het zware tournooi, dat wij drie dagen ervoor, ook bij WGW, hadden gespeeld. In de eerste helft werd er erg rommelig gevoetbald en kwamen we gelukkig nog op 1-0. Na een donderspeech van de trainer herstelden we ons enigszins in de tweede helft. Beter combinatiespel resulteerde in twee doelpunten, waardoor we met 3-0 wonnen. Goals van Dennis (2x) en Angelo. Wij hopen, dat Jimmy en Rody weer snel hersteld zullen zijn van hun blessures. Angelo Droogh (jun B2) Junioren C 2 Bij Voorland Cl speelde Ajax een moeilijke wedstrijd tegen een fysiek sterkere tegenstander op een zeer slecht veld. Voorland kreeg aanvankelijk een paar fraaie kansen, maar wist geen daarvan te benutten. Na de rust werd ons team wat sterker en maakte de enige goal. Ajax speelde in Almere tegen AS '80 Cl erg geconcentreerd en ook positioneel werd er goed gevoetbald, waardoor het van begin af fel van leer trekkende tegenstander bekwaam werd opgevangen. Ieder hield zich goed aan zijn opdracht en dat resulteerde tenslotte in een verdiende 3-2 zege. Tegen DCG Cl speelde de ploeg weer zo'n wedstrijd, waarin de meesten niet met de gedachten bij de les waren. Er werd veel te onnauwkeurig gespeeld en teveel balverlies geleden. Dat je uiteindelijk nog wint is dan mooi meegenomen maar meer ook niet. 56 Intussen werd nog vriendschappelijk gespeeld o.a. tegen een Gelderse selectie. Het werd een gelijkspel en de tegenstander liet zien ook te kunnen voetballen. Overige resultaten Ajax C 2 - Rijnsburgse Boys Cl 7-1 Ajax C 2 - Madjoe C 1 5-4 Ajax C 2 - Lisse C 1 2-1 Ajax C 2 - Abcoude C 1 4-4 Ajax C 2 - De Volewijckers Cl 5-1 Gunther De Haan en Frits Andriese Junioren D 2 In Uithoorn wonnen onze jongens met 5-0 van VDO, maar volgens interim leider Wim Stuut was het een povere wedstrijd. Tegen Zeeburgia werd het een 4-0 overwinning met goals van Ferdinand Katipana, waarbij moet worden aangetekend, dat er weer erg slecht met de kansen werd omgegaan. De Geuzen werd vervolgens met 5-0 verslagen, Brian Vink en Karim Bridji scoorden ieder twee maal. De ontmoeting tegen Buitenboys werd een kopie van de uitwedstrijd. Een goede eerste helft (8-0), werd gevolgd door een teleurstellende tweede, waarin alleen Virgil Trustfull nog wist te scoren. De thuiswedstrijd tegen AS '80 stond in het teken van de revanche. Na puntverlies in Almere, werd nu een overtuigende overwinning behaald. Tot de doelpuntenmakers behoorden Mustafa Fransbergen en Dion van Zeist. In het jaarlijkse Poliotournooi bereikte Ajax een teleurstellende tweede plaats. Madjoe(4-0), El Achbal(0-2) en Diemen (9-0). Ralf Volmer maakte twee mooie, vrijwel identieke goals en tegen Diemen scoorde Jerry Kouwenoord aan de lopende band. Het duel in en tegen Abcoude was een onvervalste topper. Beide teams stonden met evenveel punten aan de leiding in de afdeling. Na een gevaarlijke openingsfase van Abcoude namen we het heft in handen en dat leidde tot een verdiende 2-0 voorsprong. Na een onnodige tegengoal kregen we het nog knap moeilijk, maar met veel inzet van Angelo Martha, Meivin Fleur en Roy Naber nam het elftal het initiatief weer over, wat resulteerde in een verdiende 3-1 overwinning. Ed Lefeber Dankbetuigingen Op 15 augustus 1992 brak ik tijdens een toernooi in Breda mijn kuitbeen en scheurden mijn enkelbanden. Een halfjaar na dato speelde ik al weer mijn eerste wedstrijd. Dit snelle herstel heb ik mede te danken aan de belangstelling van Ajax, mijn medespelers, hun ouders en de medische staf, met name Frank van Deursen. Ook Floris Thoolen wil ik bedanken voor alle aandacht en zorg, die hij aan mij heeft gegeven. Paul Reumer (jun. A 1) Het team van Ajax A2, onder leiding van interim trainer Piet Buter en leider Teun Bogaard. Foto.Louis van de Vuurst

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 48