UEFA Cup Scheidsrechter: Trainer: Trainer: Scoreverloop: Woensdag 3 maart 1993 UEFA Cup kwartfinale, eerste wedstrijd AJ Auxerre - Ajax 4 - 2 (2-2) Stadion: l'Abbé Deschamps, Auxerre 17.000 Arcangelo Pezzella (Italië) Martini; Goma, Prunier (60. Bonalair), Verlaat, Mazzolini; Dutuel. Martins, Guerreiro; Cocard, Baticle (80. Laslandes), Vahirua. Guy Roux Menzo; Silooy, Blind, Jonk (56. Kreek), F. de Boer; Alflen, Vink, Bergkamp, Davids; Pettersson, Overmars (85. Litmanen). Louis van Gaal 3. 0 - 1 Pettersson; 16. 1 - 1 Verlaat; 43. 2 - 1 Martins; 45. 2 - 2 Vink; 81.3-2 Vahirua; 90. 4 - 2 Dutuel AJ Auxerre - Ajax Bijzonderheden Gele kaarten voor: Frank de Boer en Danny Blind, deze kaarten hebben geen consequentie voor de returnwedstrijd. Wim Jonk raakt halverwege de eerste helft geblesseerd na een overtreding van Auxerre-verdediger Frank Verlaat. Jonk speelt tot tien minuten in de tweede helft door en laat zich dan vervangen door Michel Kreek. Commentaar Vóór de uitwedstrijd in Auxerre. De Franse aanvoerder schudt de hand van collega Danny Blind. Tusser beide captains in staat arbiter Pezzella. Ajax zou in de Bourgogne een heet avondje tegemoet gaan. Dennis Bergkamp: Als een ploeg niet op scherp staat, zoals wij vanavond, heeft het weinig zin om over taktiek te kletsen. Wij stonden er gewoon niet en zij wel." Ajax - AJ Auxerre Bijzonderheden Gele kaarten: Sonny Silooy en Raphael Guerreiro. Na 17 minuten wordt Danny Blind, die last krijgt van een oude blessure, vervangen door Clarence Seedorf. Dinsdag 16 maart 1993 UEFA Cup kwartfinale, tweede wedstrijd Ajax - AJ Auxerre 1 - 0 Stadion: Olympisch Stadion, Amsterdam 43.000 Scheidsrechter: Kurt Röthlisberger (Zwitserland) Ajax: Van der Sar; Silooy, F. de Boer, Blind 17. Seedorf), Kreek; Vink (57. Hansen), Bergkamp, Alflen; Overmars, Pettersson, Davids. Trainer: Louis van Gaal AJ Auxerre: Martini; Goma, Prunier, Verlaat, Rabarivony; Dutuel, Martins, Guerreiro; Cocard, Baticle (87. Chiechelski), Vahirua. Trainer: Guy Roux Scoreverloop: 61. 1 - 0 F. de Boer Commentaar: Louis van Gaal: "Op de waanzinnige zeven minuten na, hebben wij een goede wedstrijd gespeeld. De uitschakeling hebben wij te danken aan bet resultaat in Auxerre." Guy Roux: We hadden vanavond na tien minuten al klaar kunnen zijn". AA A C A 7 I KI C AA Cl 1QQO 51

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 43