Scorende Oulida De competitie werd op zondag 4 april voortgezet met de thuisontmoeting tegen FC Den Bosch. Een niet al te inspirerende tegenstander, waar Ajax het niet erg moeilijk mee had. Dennis Bergkamp scoorde twee keer, terwijl het competitiedebuut van invaller Tarik Oulida, in navolging van Clyde Seedorf enige weken eerder, gepaard ging met een treffer en een prima wedstrijd. Stefan Petterson stelde de 4-0 winst vast door een penalty te benutten. Op de avond van Goede Vrijdag moest de cruciale wedstrijden in Maastricht tegen MW worden gespeeld. Ajax moest winnen om niet verder achterop te geraken. Ook MW had met het oog op Europees voetbal baat bij een goede uitslag. Het werd een aardige wedstrijd met een voor Ajax teleurstellend resultaat, gezien de 1-1 eindstand. Stefan Pettersson schoot Ajax langszij. Los van wat kansjes vlak voor tijd zat er eigenlijk ook niet meer in en werd het uitzicht naar de landstitel weer iets vager. Wanneer de beslissing valt is moeilijk te zeggen. Hoe het seizoen 1992 - 1993 is geëindigd leest U in het laatste Magazine van dit seizoen, begin juli. Voor het afsluiten van de Kroniek nog twee -belangrijke- laatste mededelingen. Feest bij de zaterdagafdeling van Ajax, waar het eerste elftal het kampioenschap van de Tweede Klasse vierde en zodoende promoveert naar de hoogste afdeling. Het doel is bereikt, van harte proficiat aan Dick de Groot, Cees Boot en alle andere bij het zaterdag 1 elftal betrokkenen. Bovendien werd de eerste aankoop voor het nieuwe seizoen bekend. Ajax trok Vitesse-middenvelder John van den Brom aan, een speler die onlangs voor Oranje scoorde en al jaren tot de grote Nederlandse talenten hoort. Bij deze wensen wij John alvast veel succes met zijn transfer. Ajax' eerste aankoop voor het seizoen 1993 - 1994 is een feit. Vitesse-spelmaker John van den Brom, links op de foto, komt de Ajax-gelederen versterken. 10 AJAX MAGAZINE MEI 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 10