Het laatste woord De Ajax dasspeld Japan Ajax Supporterstoernooi Heb je leuke, originele vragen, positieve of negatieve kritiek, spontane ideeën voor de supportersvereniging, spelers of bestuur van Ajax? Schrijf het ons. In het 'Laatste Woord' vind je misschien jouw brief terug. Een antwoord op jouw brief krijg je in ieder geval. Stuur je brief naar de Supportersvereniging Ajax. Vermeld in de linkerbovenhoek: 'Het Laatste Woord'. tijd volstrekt ondergewaardeerd, hun betrokkenheid werd bij de club niet serieus genomen. Dat is ontegenzeglijk veranderd. Er bestaat bij het bestuur nu een grote en gemeende aandacht voor supporters en ook spelers vinden het zelf weer leuk om in contact te komen met hun aanhang. Er worden activiteiten georganiseerd, zoals het jaarlijkse supporterstoernooi, voorwedstrijden en zaalvoetbal. Sinds kort hebben deze activiteiten vorm gekregen in de nieuwe Supportersvereniging Ajax die uit gaat groeien tot een bloeiende vereniging die barstensvol activiteiten zit en die minstens 30.000 leden heeft. Welke jongeren in een wereldstad kunnen zeggen dat ze het Olympisch stadion voor hun club hebben opgeknapt? Welke club heeft supporters die een nieuwjaarsreceptie voor hun club organiseren? Welke supportersvereniging eindigt het seizoen met een voetbaltoernooi met meer dan honderd elftallen? Welke club krijgt zo'n geweldig nieuw stadion? En bovenal, welke club wordt kampioen? Ik denk dat Ajax nog veel méér kan zijn, wanneer bij alle mensen, in alles wat Ajax is, dat besef doordringt elkaar nodig te hebben. Dat is het werkelijke Ajax-gevoel." Nico Ruijter. Steeds zijn wij bezig meerdere voordelen aan het lidmaatschap te verbinden. Op dit moment kunnen wij u een exclusief Ajax-artikel aanbieden dat de eerstkomende anderhalf jaar alleen door leden van onze vereniging kan worden besteld: een fraaie exclusieve dasspeld met het Ajax-logo in reliëf. U kunt deze dasspeld in uw bezit krijgen door fl. 39,— over te maken op bankrekeningnummer 54.83.91.394 of Postbanknummer 385892 o.v.v. uw lidnummer. U ontvangt de dasspeld binnen drie weken. Dat Ajax een wereldclub is weten wij allemaal. En dat Ajax fans heeft over de hele wereld is ook geen nieuwtje. Daarom heeft het ons niet verbaasd een brief met een aanmelding voor het lidmaatschap van de Supportersvereniging Ajax te ontvangen uit Kyoto in Japan. Laten we voor Misako Toda hopen dat Ajax binnen afzienbare tijd voor de Wereldbeker in Tokio moet spelen. Dat is toch het minste wat Ajax kan doen. Het Ajax Supporterstoernooi wordt dit jaar gehouden in het weekend van 5 en 6 juni in Sportpark Drieburg. Het is een tweedaags toernooi. Op zaterdag worden de voorrondes gespeeld. Op zondag de vervolgrondes, de kwartfinales en via een knockoutserie de finale. Dit jaar kunnen voor het eerst damesteams zich aanmelden. Aanmeldingsformulieren kunnen aangevraagd worden bij de supporterslijn Tel.: 020 - 6936602. Ook scheidsrechters zijn van harte welkom. I AJAX MAGAZINE MAART 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 63