Van de redactie Aan belangstelling geen gebrek. Hoe kan het ook anders, wanneer met het aanstaande vertrek van Dennis Bergkamp en Wim Jonk de grootste transfer aller tijden in Nederland een feit wordt. We zijn trots en triest tegelijk. Foto: Louis van de Vuurst Triest omdat een grote hoeveelheid voetbalschoonheid onze club gaat verlaten. Gelukkig kunnen we nog even genieten van de stiftballetjes van Dennis en de "trekstoten" van Wim. Straks kunnen ze ons alleen nog via de televisie in extase brengen. Trots mag de club, en zeker Louis van Gaal, zijn omdat Ajax het onder zijn leiding wederom presteert uniek voetbaltalent maximaal te ontwikkelen dankzij dat speciale Ajax-spel dat over de hele wereld bewondering afdwingt. Onze Technisch Directeur Betaald Voetbal zit natuurlijk niet stil. Hij heeft zijn plan de campagne in voorbereiding of zelfs al klaar om het nieuwe seizoen andermaal sterk voor de dag te komen. De middelen zijn er en Louis van Gaal heeft bewezen spelers te kunnen selecteren die veel toevoegen aan het niveau van het elftal. We kunnen de toekomst wat dat betreft met vertrouwen tegemoet zien. Ajax heeft ruimschoots ervaring met het vertrek van grote talenten. De club is er altijd weer in geslaagd heel goed te blijven presteren. Dus zal dat nu ook het geval zijn! In dit Ajax Magazine nummer 6 komt Ajax' technisch directeur openhartig aan het woord. Er gebeurde meer in De Meer. Zo keerde Ronald de Boer terug naar het oude nest, reden om de aanvaller in de rubriek Karriere 7 aan de tand te voelen. Tevens aandacht voor een ontluikend talent, Edgar Davids, alweer een speler die vanuit Ajax' jeugdopleiding de weg naar de top heeft gevonden. Tot de actualiteit die in het Ajax Magazine aan bod komt hoort ook het wedervaren van de jeugdafdeling, de zaterdagelftallen en Ajax 2. Terwijl het eerste elftal op weg is naar nieuwe triomfen wensen wij u met het Ajax Magazine 6 veel interessant en ontspannend leesgenoegen. Tijn Middendorp AJAX MAGAZINE MAART 1993 5

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 5